Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yurtdışı Yaz ve Dil Okulları
#1
[Resim: 207m80n.jpg]

Kanada, Türkiye, Amerika gibi dünyanın birçok ülkesindeki ingilizce dil okullarına, üniversitelere (lisans, master, doktora) ve bunun yanında diploma programlarına öğrenci yerleştiren Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, dünya çapında ün yapmış kolejleri, üniversiteleri ve dil okullarıyla çalışmaktadır.

Real Eğitim, temsilcisi olduğu her kurumu büyük bir özenle seçer. Çalıştığı Yurtdışında Yaz Okulları, yetkili kurumlar tarafından akredite olmuştur ve bunun yanında uzun yılların deneyimine ve bilgi birikimine sahip olmasına özellikle dikkat eder.

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, verdiği danışmanlık servisinin kalitesiyle de rakiplerinden ayrılıp ön plana çıkmaktadır. Her bir öğrenci kariyer hedefleri, ekonomik durumu ve akademideki başarısı göz önünde bulundurularak titizlikle değerlendirmeye tabi tutulur ve kendisi için en uygun dil programına başvurusu Real Eğitim tarafından yapılır, kabul mektubu alınır, vize için başvurusu yapılır, vize alındıktan sonra tercihlerine uygun uçak bileti ve konaklaması özenle ayarlanır ve öğrenciye gideceği şehir, okul ve programla ilgili oryantasyon yapıldıktan sonra uğurlanır ve yerel temsilcilerimizle karşılanır ve dil okulu süresince destek alır. İşte bu sebeplerden dolayı Real Eğitim, Malta Yaz Okulları alanında Türkiye Cumhuriyeti'ndeki öncü firmalardan birisidir.
Bul
Alıntı
  


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları dilokullari 0 994 23.01.2014, 13:47
Son Mesaj: dilokullari

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi