Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YAŞLI KADIN İÇİN HELİKOPTER AMBULANS
#1

Google Reklamları


Sabah saatlerinde Başiskele’deki evinde fenalaşan 86 yaşındaki Gülizar Acartop’un tedavisi Kocaeli’de yapılamayınca, helikopter ambulans ile İstanbul’daki Özel Bilgi Hastanesi’ne sevk edildi
[Resim: 02.04.2012-08.40.51__amv.jpg]
Başiskele Yaylacık Mahallesi Erkul Sokak üzerinde ikamet eden 86 yaşındaki Gülizar Acartop, sabah saatlerinde evinde solunum yetmezliği ve nefes darlığı nedeniyle fenalaşınca önce Kocaeli Devlet Hastanesi`ne, oradan da Sağlık Bakanlığı`nın hava ambulansıyla İstanul`da bulunan Özel Bilgi Hastanesi`ne sevk edildi.

ÖNCE KOCAELİ DEVLETE
Sabah saatlerinde evinde fenallaşan 6 çocuk ve 20 torun sahibi 86 yaşındaki Gülizar Acartop, yakınlarının haber vermesiyle Kocaeli Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ve Kritik Hasta Ünitesi`ne yatırıldı. Burada tedavisi mümkün olmayan yaşlı kadın, yapılan görüşmeler neticesinde İstanbul`da bulunan Özel Bilgi Hastanesi`nin kabul etmesiyle buraya nakledildi.

HELİKOPTER GELDİ
Gülizar Acartop, durumu ağır olduğu ve hayati tehlikesi bulunduğu için ambulansla götürülmedi. Sağlık Bakanlığı`nın acil durumlar için her an hastaların hizmetine sunduğu helikopter ambulansa haber verildi. 86 yaşındaki kadın için ambulans helikopter, Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Tıp Fakültesi Hastanesi`nin bahçesinde bulunan piste indi.

İSTANBUL`A GÖTÜRÜLDÜ
Hasta da Kocaeli Devlet Hastanesi`nden sağlık görevlilerinin kontrolünde ambulans ile alınarak, tıp fakültesi hastanesi bahçesine götürüldü. Burada helikopter ambulanstaki sağlık görevlileri tarafından uçuşa hazırlandı. Helikoptere bindirilen yaşlı kadın tedavi edilmek üzere İstanbul`a götürüldü.
[Resim: 802forum41_admin_imza_tn.jpg]
[Resim: 802_imza.png]
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  YAŞLI KADIN OTOMOBİLİN ALTINDA KALDI D8-KGT 0 1,307 22.03.2012, 01:11
Son Mesaj: D8-KGT

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi