Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 8 Demosu çıktı Buyrun okuyun ve İzleyin
#1
Windows XP sonra 7 derken beklenen an geldi ve Windows 8 ile’de tanışmış olduk. İnsanlar senelerdir Microsoft çalışanlarının emeklerinden faydalanırken birde yakın takipçisi olmaya başlamıştı. Çünkü her geçen gün yetkililer Windows işletim sistemleri üzerinde geliştirme çalıştırması yaptığından insanlar hep bir merak içerisinde bekliyordu. En son olarak başlığını attığımız 8 sürümü çıktı ve insanların kullanımına sunuldu. Tabi her bilgisayar Windows 8 işletimini kurup rahatça kullanamıyor. Zaten Windows 8 bir önizleme sürümü olduğundan sorunsuz çalışacağını sanmıyorum. Tabi ben kendim şuan şahsen Windows 7 Ultimate kullanıyorum ve memnunum. 8 ile tanışmak benim için hayal gibi bir şey! Çünkü benim kasanın özellikleri bunu kaldıracağını sanmıyorum. Olur’da kasasının özelliğine güvenen varsa Microsoft’un resmi web sitesine uğrayarak Windows 8 sürümünün İSO dosyalarını bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz.
[Resim: 182windows_8_demo.jpg]
Birde arkadaşlar ben şahsen şuan çıkmış olan Windows8 demo sürümünü kurup HDD(Hard Disk) beyninizi şişirmeyin diyorum. Çünkü kurulumdan sonra 3.3 GB’lık bir alanı yuttuğunu söyleyebilirim. Ne zaman kusursuz sürümü çıkarsa o zaman deneyip görmeniz en iyisi olacaktır. Birde başta’da söylemiş olduğum üzere Windows7 sürümünden vazgeçmeyin derim. XP kullanıcıları’da bir an önce 7 ile tanışmalı çünkü önümüzdeki yıl XP diye işletim kalmayacak. Şimdiden alışıp 7 ile kaynaşmak en iyisi olacaktır. Zaten arkadaşlar 7 Ultimate kullandığınızda bilgisayarınıza yeniden aşık olacağınızı söyleyebilirim.

Bu konu hakkında sormak yada söylemek istediğiniz bir şey olursa yorum alanını kullanabilirsiniz. Sizinle son olarakta Windows 8 için hazırlanmış tanıtım videosunu paylaşmak istiyorum.

Windows 8 Tanıdım Video Görüntüsü
[video=youtube]http://youtu.be/p92QfWOw88I[/video]
Bul
Alıntı
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi