Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ücretsiz Otel Otomasyon Sistemi
#1
İçerik: Otel Yönetimi


HotelRunner neye yarar?
HotelRunner, tesis veya otelinize özel çevrimiçi içeriklerinizi oldukça kolay bir şekilde yaratıp içeriği yönetmenizi, global bilinirliğinizi arttırmanızı, müşteriler ve otelinizi yönetip durum denetlemesi yapmanızı ve ayrıca düşünebileceğiniz tüm online kanallardan rezervasyon kabul etmenizi sağlayan web tabanlı konaklama tesisi pazarlama ve yönetim platformudur.


HotelRunner otelim için ne gibi bir kazanç sağlar?
HotelRunner, çevrimiçi oda ve fiyat yönetim sistemi, tesisiniz için pro bir websitesi ve Facebook sayfası, bütün on-line tesis rezervasyonu ve ödeme kabul etme imkanı, mevcut müşterilerinizin yönetimi ve bunun yanında sosyal mecra görünürlüğünüzü arttırmak için kullanacağınız sosyal promosyonlar ve kupon temin eder. Servisimiz web'de, mobil cihazlarda sorunsuz çalışır.


HotelRunner yeni müşteri kitleleri çekmeme nasıl katkıda bulunur?
HotelRunner odalarınızı kendi web sitenizden ve Facebook vasıtasıyla satmanızı; uluslar arası çevrimiçi satış kanalları ve acentelerle sistem entegresi sağlar.

HotelRunner'la motelimin odalarını satmaya başlamak için ne kadar ödemeliyim?
Baştan satın almanız gereken hiçbir şey yok, kurulum ücreti yok. Hiç para ödemeden başlayabilir ve gerekli görüyorsanız kullandıkça ödeyebilirsiniz. Şimdi motelinize bir iyilik yapıp otel pazarlama konusunda uzman bir platforma otel yönetiminizi taşıyın.
Bul
Alıntı
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi