Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turkcell Faturalı Hatlara Gold Fırsat Kampanyası
#1

Google Reklamları


[Resim: Goldpaket_kgs_223x143.jpg]
Milyonlarca Turkcell' li ile 5000dk, heryöne 2000dk konuşturan Gold paket şimdi sadece 65TL

Turkcell lileri dilediğince konuşturan Gold Paket şimdi yeni faturalı müşterilerimiz için daha avantajlı! Milyonlarca Turkcell' li ile 5000dk, diğer tüm yönlerle 2000dk konuşturan Gold Pakete 12 ay boyunca sabit fiyatla sahip olabilmek için INDIRIM GOLD FIRSAT yazıp 2222' ye göndermeniz yeterli.
31 Mart 2012 tarihine kadar geçerlidir

Ne Kadar Öderim?

​​12 ay taahhüt süresi boyunca Gold Paket, KDV (%18) ve ÖİV (%25) dâhil 65 TL.

Daha Fazla Bilgi

Bu kampanyadan, tüm Bireysel Faturalı Turkcell’liler yararlanabilir. Kullanmakta olduğunuz paketiniz için kontrat talep ettiğinizde, indiriminiz kampanya katılımınızdan sonraki ilk faturanızda gözükür. Kullandığınız paket dışında bir kontrat talep ettiğinizde ise, paketiniz ilk fatura kesim tarihinde aktif olur ve kampanya indirimi, paketinizi kullanmaya başladıktan sonraki ilk faturanıza uygulanır.

Gold Fırsat Kampanyası nedir?

Turkcell Bireysel Faturalı hatta yeni gelen ve haydi gel tarifesinde olarak yer alan müşterilerimizin yararlanabileceği Gold paket kampanyasıdır. Kampanyaya katılan müşterilerimiz Gold pakete bir yıl boyunca sabit fiyat garantisi ile sadece 65TL ye sahip olabileceklerdir.

Nasıl yararlanabilirim?

12 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat garantisi ile Gold Paketten 65TL’ ye faydalanmak için INDIRIM GOLD FIRSAT, yazıp 2222'ye ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli.

Kimler yararlanabilir?

Kampanyadan tüm Bireysel Fataralı hatta yeni gelen müşterilerimiz ve haydi gel tarifesinde yer alıp taahhütlü kampanyalardan birinden yararlanmayan müşterilerimiz yararlanabilir.

Ne zaman kullanmaya başlarım?

Kullanmakta olduğunuz paketiniz için kontrat talep ettiğinizde, indiriminiz kampanya katılımınızdan sonraki ilk faturanızda gözükür. Kullandığınız paket dışında bir kontrat talep ettiğinizde ise, paketiniz ilk fatura kesim tarihinde aktif olur ve kampanya indirimi, paketinizi kullanmaya başladıktan sonraki ilk faturanıza uygulanır.

Nasıl ücretlendirilirim?

Taahhüt süresi boyunca Gold Paket kdv ve öiv dâhil 65 TL dir. Paket ücretiniz kampanya boyunca indirimli olur ve sabit kalır. 12 ayın sonunda paketinizin aylık fiyatı 75TL den devam edecektir.

Nasıl iptal edebilirim?

Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak kampanyanızı iptal edebilirsiniz. İptal edildiğinde Turkcell Hizmetleri kapsamında size sağlanan indirimlerin bedelleri ilk faturanıza yansıtılır.

Kampanya koşulları nedir?

12 ay boyunca Gold Pakete üye olma taahhüdü verdiğinizde, paketinizin aylık ücretini kampanya boyunca indirimli öder ve sabit fiyat garantisi ile paket ücretlerinde meydana gelebilecek değişikliklerden etkilenmezsiniz.
Kampanyadan Yeni Bireysel Faturalı Turkcell’liler ve Haydi gel tarifesinde yer alıp herhangi bir taahhütlü kurgudan faydalanmayan müşterilerimiz yararlanabilir. Bir hat ile aynı anda yalnızca bir tekliften faydalanabilirsiniz ama dilerseniz birden fazla hattınızla kampanyadan faydalanabilirsiniz.
12 ay boyunca Gold Pakete üye olma taahhüdü verdiğinizde, paket ücretinin aylık bedelini 12 ay boyunca indirimli, üstelik sabit fiyat garantisi ile kullanabilirsiniz. 12 fatura dönemi sonrasında kampanyanız otomatik olarak biter. Kampanyada verilen paketlerin ücretlendirme periyodu ve içeriği mevcut paketler ile aynı olur.

Kampanyadan yararlanırken paket ya da tarife değişikliği yapabilir miyim?

Gold Fırsat kampanyasından yararlanan müşterilerimiz kampanya süresince başka bir pakete geçiş yapamazlar.

Kampanyayı nasıl sonlandırabilirim?

Tüm tekliflerde 12 aylık kampanya süresi dolmadan, müşterimizin isteği ile teklife özel cayma bedeli uygulanarak kampanya iptali yapılabilir.

Kampanya hangi durumlarda iptal olur?

12 aylık kampanya süresi dolmadan, kullanılan hattın iptal edilmesi, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, Faturalı hattan Hazır Kart’a geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda kampanyanız iptal olur ve Turkcell Hizmetleri kapsamında size sağlanan indirimlerin bedelleri ilk faturanıza uygulanır.
Kampanyam iptal olduktan veya bittikten sonra tekrar katılabilir miyim?

Katılım süresi devam ettiği sürece kampanyaya katılım koşullarına uyulduğu takdirde tekrar katılabilirsiniz.

Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar

Turkcell müşteri hizmetleri hariç 444 lü aramalar paketinizin her yöne dakikalarına dahildir.
444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri aramaları müşteri temsilcisine bağlanılmadığı sürece ücretsiz olup, müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra arama başına tüm vergiler dâhil 40 kuruş olarak ücretlendirilir. Aramalar paket kapsamında değildir.Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır.
Hattınızı yurtdışında kullanırken 444’lü numaralara veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne yaptığınız aramalar yukarıda belirtilen ücretler üzerinden değil, kullanmakta olduğunuz yurtdışı tarifesinden ücretlendirilir.
444’lü numaralar, 118'li numaralar, Turkcell alan kodundan sonra ilk 3 hanesi 755, 757 ve 758 ile başlayan numaralar, Turkcell Müşteri Hizmetleri, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
[Resim: 802forum41_admin_imza_tn.jpg]
[Resim: 802_imza.png]
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi