Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tektaş Mutluluk Getirir!
#1
Site Adı: Tektaş Mutluluk Getirir!
Site Adresi: Mortaki.com

‘Evlenme teklifi ederken niye tektaş almak zorundayım ki’ diye düşünen erkekler vardır mutlaka. Oysa böyle bir zorunluluk söz konusu değildir. Ancak pırlanta bir tektaş, bayanlar için sevginin ve aşkın ifadesi olarak görülmektedir. Dünyada ender bulunan bir taş olan pırlanta, başka eşi benzeri olmayan bir taş olduğundan kadınlar da kendilerini pırlantayla özdeşleştirmektedir. Işıltısı ve çarpıcı görünümüyle, evlenme tekliflerinin vazgeçilmezi olmuştur.
Pırlanta, birçok model ve fiyat aralığına göre değişen bir ürün olduğundan seçerken özenle davranılmalıdır. Renksiz olan pırlantalar, diğerlerine oranla daha kaliteli görünmektedir. Miktar olarak daha fazla taş kullanılan yüzükler, fiyat farkı yaratabilir. Yani rengi, karat ağırlığı ya da toplam boyu aynı olan tek taş bir yüzükle üç taş bir yüzük arasında farklılıklar görülecektir. Taşın büyüklüğü, kullanacak kişinin kişisel tercihine göre değişecektir. Alışkanlıkları, zevki ve kullanım şekline göre ince düşünülerek alınmış bir tek taş, gelin adayını mutlu edecektir.
Tektaşın büyüklüğüne karar verdikten sonra renk, berraklık ve kesimine de dikkat ederek alışverişinizi tamamlamalısınız. Pırlantadaki en önemli şey, ışıltısıdır. Ve bunu da kesim şekli, doğrudan belirler. Pırlantanın berrak olması, onun kaliteli bir ürün olduğunu gösterir. Hazır modeller arasından seçim yapacağınız çok seçenek olsa da ‘ben, sevgilime özel bir takı tasarlamalıyım’ diye düşünenler içinde farklı uygulamalar yapılmaktadır. İyi hizmet veren bir uzmanın yardımıyla, ürün garantisi veren, güvenilir bir firmadan alacağınız yüzüğü uzun yıllar sorunsuz bir biçimde kullanabilirsiniz.
Yıl dönümünüz yaklaştı ve sevgiliniz pırlantadan hoşlanmıyor. O zaman ona neden ‘gümüş bir yüzük’ almayasınız ki.. Fiyatları hem daha uygun, hem de arasından seçim yapabileceğiniz çok zarif gümüş yüzük modelleri var. Gümüşün, kullanım rahatlığı ve kıyafetlerinize daha kolay kombin edilebilir olması, tercih edilmesindeki en önemli nedendir. Beğeneceğine inandığınız bir gümüş kolyeyle de takıya ihtiyacı varsa, o ihtiyacını tamamlamasına yardımcı olabilirsiniz.
Gümüşe karşı alerjisi olan hanımlardan iseniz ve altın merakınız varsa sizler içinde birbirinden şık altın takı ürünleri sunulmaktadır. Bilezik, altın kolye, yüzük gibi ürünlerle zevkinizi ortaya koyup, herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.
Bul
Alıntı
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi