Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sedaş bu kez HİZMET-İŞ’İ çarptı
#1

Google Reklamları


[Resim: 18.01.2012-01.24.09__sedas.jpg]
Hizmet-İş Sendikası Kocaeli 1 No’lu Şubesi’nde SEDAŞ şoku yaşanıyor. Aylık 100 ile 120 TL arasında elektrik faturası gelen şube binasına aralık ayı faturası 2 bin 17 TL geldi. Şube başkanı Ersoy, ‘SEDAŞ kazıklamaya devam ediyor’ dedi

SEDAŞ`ın ilimizde yarattığı sorun ve sıkıntıyı yerinde görmek ve dinlemek için geçtiğimiz hafta ilimize gelen Enerji ve Tabi Kaynakları Bakanı Taner Yıldız`ın yanında Vali Ercan Topaca, SEDAŞ`ın yarattığı sıkıntıyı ve vatandaşların şikâyetlerini aktarmıştı. Vali Topaca`nın şikâyetlerine rağmen Bakan, SEDAŞ`ı savunmuş ve yapılan yeni yatırımlarda benzer sıkıntıların yaşanabileceğini söylemişti. Bütün bu şikâyetlere rağmen SEDAŞ, sorun olmaya devam ediyor.

ELEKTRİKLERİ KESİLECEK
Ortalama aylık 100 TL ve biraz üzerinde fatura gelen Hizmet-İş Sendikası Kocaeli 1 No`lu Şube binasına Aralık ayı faturası 2 bin 17 TL geldi. Bu duruma isyan eden şube başkanı İdris Ersoy, SEDAŞ`ın kazıklama sırasının kendilerine geldiğini söyledi. Ersoy, “Bu durumda bir yanlışlık olduğu kesindir. Şube binasında harcanan elektrik harcaması aylık 100 TL ve biraz üzerinde fatura geliyordu. Bu rakamın çok üzerinde olan 2 bin 17 TL fatura gelmesi garip. Bir yanlışlık var. Zamanında bu parayı yatırmazsak SEDAŞ şubenin elektriklerini kesecek. Avukatlarımıza durumu bildirdik ve gerekli itirazlarımızı yapacağız” dedi.
[Resim: 802forum41_admin_imza_tn.jpg]
[Resim: 802_imza.png]
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi