Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Security Shield sahte virüs programı Dikkat !
#1
Önce hiçbir işlem yapmadan bilgisayarı kapatın ve Güvenli modda açın. Güvenli Modda sistem geri yükleme işlemi gerçekleştirin. Sorun çok büyük bir ihtimal düzelecektir.

Sistemden Kaldırma:
CTRL+ALT+DEL ile görev yöneticisini açın. İşlemlerden 4069442.exe adındaki işleme(bu rakamları program random oluşturuyor bu sebeple sizde farklı olacaktır buna benzer birşey görürseniz program o dur) tıklayın işlemi sonlandırın.
Program kendisini
C:UsersHasariAppDataLocal4069442.exe altına atmıştı burdan “4069442.exe” dosyasını silin.
Kısayolunu başlat menüsünden sildim.
Daha sonra regeditten girdim (başlat>çalıştıra regedit yazarsanız gelir) düzen>bul yolunu kullanarak arama yapın “4069442″ buldun.

P:HfrefUnfnevNccQngnYbpny4069442.rkr bu kaydı bulduktan sonra sağ tıklayıp silin.
Bu yolla sahte Anti-Virüsten kurtulabilirsiniz. Güvenli mod da sistem geri yüklemede deneyebilirsiniz olmazsa diğer seçenekleri deneyebilirsiniz bilgisayarı başlatıp hemen f8 tuşuna sürekli basıp çekip güvenli mod seçilip başlat>tüm programlar>donanım>sistem araçları>sistem geri yükleme

Alternatif Yöntem

$49.99 ‘a gel beni al seni kurtaram diyen bu sahte antivirüscülere hemen lisans anahtarını yapıştırın!.64C665BE-4DE7-423B-A6B6-BC0172B25DF2
(Program tam sürümü sadece uyarıları kaldırmak içindir. Zaten hiç bir işe yaramayan bir program. Anahtarı pogramı kaldırmanız için veriyorum!!)
Artık kayıt istemeyecek. Demo iken tarama yapan ve onlarca hata bulan bu lavuk, tam sürümde hiç bi’şey bulamıyorMasaüstünde 2-3 adet bununla ilgili kısayol var fakat çokta lazım değiller yinede silelim. F3 ile yeni bir arama yapalım. “mortedw.exe” dosyasını aratıp bulun ve silin.Ek Olarak: Windows kayıt defterinden temizleme
Başlat > Çalıştır > regedit açın. Sırasıyla aşağıdaki yolu takip edin.
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRunOnce
Burdaki tanımadığınız değerleri silin. (Bendeki adı vfqixlxtt.exe)

[/ALINTIDIR]

Merhaba Dünya!:

- g
Bul
Alıntı
#2
teşekkürler

Merhaba Dünya!:

- g
Bul
Alıntı
#3
Önemli değil benim de arkadaşımın başına gelmişti bilgilendireyim dedim forum cemaatini Smile

Merhaba Dünya!:

- g
Bul
Alıntı
#4
2 rep puanı daha hak ettin Smile Başarılarının devamını beklerim kardeşim facebook varsa pm at tanışalım bilgilerimizi birbirimizle paylaşalım.

Merhaba Dünya!:

- g
[Resim: 802forum41_admin_imza_tn.jpg]
[Resim: 802_imza.png]
Alıntı
#5
rep puanı versen ne vermesen ne bizim burda amacımız cemaate yardım Smile Ne işe yaradığını bilmiyorum repin mebin Smile

Merhaba Dünya!:

- g
Bul
Alıntı
#6
Tabikide amacımız o hani tabikide puan bir işe yaramaz. Amacımız da bu ya dediğin gibi. Düşüncen ve görüşün itibari ile seninle gurur duyuyorum saygılarımla.

Allah 'a emanet olun

Merhaba Dünya!:

- g
[Resim: 802forum41_admin_imza_tn.jpg]
[Resim: 802_imza.png]
Alıntı
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi