Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seçime En Hazır Parti Saadet
#1
[Resim: 808Secime_en_hazir_partiy.jpg]
SAADET Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, “Türkiye’de seçimlere en hazırlıklı parti Saadet Partisi’dir” dedi. Kamalak, partisinin Adapazarı ilçesindeki bir düğün salonunda düzenlenen İl Divan Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, Saadet Partisi’nin prensiplerinden taviz vermediğini, belli bir modele göre çalıştığını ve Allah rızasıyla hareket ettiğini anlattı.

MEHMET ÖZTÜRK


Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, “Hiç şüphesiz ki Türkiye’de seçimlere en hazırlıklı parti Saadet Partisi’dir” dedi. Kamalak, partisinin Adapazarı ilçesindeki bir düğün salonunda düzenlenen İl Divan Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, Saadet Partisi’nin prensiplerinden taviz vermediğini, belli bir modele göre çalıştığını ve Allah rızasıyla hareket ettiğini anlattı. Aday belirleme çalışmalarının sürdüğünü, bazı illerde adayları ilan ettiklerini kaydeden Kamalak, “10 gün önce Yalova’da 2 ilçe adayımızı ilan ettik. Van’da da adaylarımızı belirledik. O münasebetle tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun” ifadesini kullandı.

Saadet Partisi Sakarya İl Divan Toplantısı Genel Başkan Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ın katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantının gerçekleştirildiği Arya Toplantı Salonu, Sakaryalı Milli Görüşçüler tarafından dolduruldu. Toplantıda Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez ve Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Aydın da yer aldı. Seçim çalışmalarına son hızla devam eden Saadet Partisi, toplantı bitiminde Sakarya’daki belediye başkan adaylarından iki tanesini kamuoyu ile paylaştı. Gezi Parkı olaylarının ardından yaşanan gelişmeleri toplantıda değerlendiren Kamalak, Başbakan’ın Saadet Partisi’nin AK Parti’ye destek vermesine ilişkin çağrısına karşılık vererek, bir araya gelmenin ancak Saadet Partisi çatısı altında olacağını söyledi. Kamalak, Saadet Partisi’nin AK Parti’nin baba ocağı olduğunu belirterek, “Birleşme ya da bir araya gelme olacaksa, bu ancak baba ocağında olur” şeklinde konuştu. AK Partililere seslenen Kamalak, “Milli Görüş’ten ne zarar gördünüz de bırakıp gittiniz?” dedi.

Kaynak: http://www.milligazete.com.tr/haber/Seci...yiz/283511
Bul
Alıntı
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi