Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saç Ekimi Türkiye Neden Tercih Ediliyor?
#1
Sağlık Turizminde önemli bir yere sahip olan Türkiye özellikle de saç ekimi Türkiye konusunda yurt dışından pek çok hastayı tedavi etmektedir. Başarılı estetik cerrahi ve bu başarının dünyada hızla yayılmasının önemli etkisi bulunmaktadır. Sağlık Turizminde yaşanan başarılı çalışmalar ve ülkemizde uygulanan uygun fiyatlar da yine tercih sebebi olmamızın nedenleri arasındadır.
Son teknolojiyi takip eden ülkemiz uzmanları her geçen gün yaşanan yeni gelişme ve buluşları da yakından takip etmektedirler. Son dönemde artış gösteren saç ekimi Türkiye yöntemleri ise; PRP destekli Fue, mezoterapi, Sedasyonlu fue, tıraşsız fue, kök hücreli fue gibi pek çok yöntem de ülkemiz profesyonellerinin kullandığı yöntemler arasındadır. Her geçen gün kendini yenileyen gelişen teknolojiyi takip eden ve sürekli gerçekleştirdikleri operasyonlardan ötürü alanında başarılı hale gelen uzmanlarımızın da etkili olduğu saç ekimi Türkiye içerisinde önemli bir gerçektir.
Türkiye Saç Ekimi Konusunda Nasıl Avantajlara Sahiptir?
Özellikle ülkemizde saç ekim merkezi denilince de ilk akla gelen İstanbul'da ve ülke genelinde pek çok merkez bulunmakta bu nedenle de rekabet büyük bir artış göstermektedir. Rekabet artışı koşulların iyileştirilmesi ve kalite açısından da önemli gelişmelere sahne olmuştur. Bu sayede sağlık merkezlerinin birbiriyle sürekli olarak yarış halinde olması merkezlerin çalışmalarını daha titizlikle yürütmelerine neden olmuştur. Saç ekim konusunda yerli yabancı pek çok turisti ülkemize çeken nedenlerden en önemlisi de süreklilik ve pratiklik söz konusu olduğundan uygun fiyat garantisi de sunmalarıdır. Seçenek çeşitliliği konusunda ülkemizde bulunan pek çok merkez irili ufaklı yapılarıyla geliştirdikleri yeni teknolojilerle hastalara yeni ve farklı teknikler sunmaktalar. Bunun yanı sıra dünyada kısa sürede yayılan başarılı operasyon oranları da hastalara ön yargılarını ve korkularını aşmada önemli şekilde avantaj sağlamaktadır.
Türkiye'de Saç Ekim Fiyatları Pahalı Mı?
Ucuz fiyat aralığı ülkemizin son günlerde Amerika’dan bile hasta almasını sağlamaktadır. Lüks ve hesaplı merkezlerin iç içe bulunması da ülkemizin avantajları arasında yer almaktadır. Bütçeye uygun seçim yapma olanağının yanı sıra çeşitli promosyon ve indirimli dönemlerinin uygulanması da yine kaliteyi uygun fiyata almaya neden olduğundan avantaj sağlamaktadır. Teknolojik imkanların sonuna kadar zorlandığı saç ekim hizmetlerinde ülkemiz teknolojik bakımdan oldukça donanımlı bir yapıdadır. Tıpta yaşanan gelişme ve değişimler son teknolojiler ışığında dünyaya ülkemizden yayıldığından saç ekim uzmanları da bu haklı gururu taşımaktadır. Fue tekniği sık kullanılan teknikler arasında olup profesyonel ellerde özellikle erkek nüfusunun kabusu olan kelliğe karşı kullanılmaktadır.
Risk ve komplikasyonlar en aza indirgenerek konforlu ve dikişsiz başarılar ekimin doğal görünümüyle birleştiğinde artık bir avantaja dönüşmüştür. Bu sayede doğal görünümü yakalamak isteyen yabancı hastalar da sıklıkla bu avantajları yakalamak ister olmuştur. Tedavi edilen hasta sayısı ülkemizde son yıllarda özellikle ciddi artışlara sahne olmuştur. Bakanlık tarafından yapılan ciddi düzenlemelerinde etkili olduğu kalite standartları oldukça yüksek oranlara ulaşmıştır. Sağlık turizmine de büyük katkı sağlanan ekim işlemi birçok ülkeyi geride bırakarak saç ekimi Türkiye olarak ilk sıralara yerleşmesine neden olmuştur. Referans olarak gösterilen işlemlerin de bunda büyük payı bulunmaktadır.
Robotik uygulamalar, mikro uygulamalar ve farklı tekniklerle kendini kanıtlamış uzmanlarımız da saç ekimi Türkiye içerisinde büyük bir katkı sağlamışlardır. Yabancı hastaların artması da yine hizmet kalitesinin artışında önemli etkiler sağlamıştır. Sağlık turizmine verilen önemle hastaların seyahatlerinin sonunda hava alanından merkeze getirilmelerinden tutun konaklamalarına kadar çok detaylı hizmetler de sunan merkezler, hastaları rahat ettirmelerinin de sonucunu olumlu olarak almaktadır.
Ara
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi