Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rize'de 'unutulmaz başkan' geri mi dönüyor?
#1

Google Reklamları


[Resim: 63551.jpg]
1.Lig’in kapısından dönen Yeşil-Mavililer’de unutulmaz başkanlara ‘geri dön’ baskısı...

Rizespor’da Cengiz sesleri iyiden iyiye yükselmeye başladı. 4 sezondur 1.Lig’e çıkmayı başaramayan ve bu sezon bu hedefine çok yaklaşmasına rağmen yine hüsran yaşanan Yeşil-Mavili camiada gözler yönetime çevrilirken, mevcut yönetimin görevi bırakmayı düşündüğü belirtildi. Rizespor’da herkes bu tablodan çıkış için en iyi yolun 10 yıl görevi başarı ile yürüten Mehmet ve Ekrem Cengiz kardeşlerin olduğu görüşünde. Bu yönde Cengiz ailesine baskı giderek artıyor.

BORÇ GİTTİ AMA..
10 yıl Rizespor’da görev yapan Mehmet-Ekrem Cengiz kardeşlerin yeniden görevi devralmaları için camiadan baskı o kadar yoğunlaştı ki, önümüzdeki günlerde bu konuda kararın verilmesi bekleniyor. 2009 yılında Rizespor’un şirketleşmesiyle görev gelen ve 3 yıldır da Metin Kalkavan’ın başkanlığını yaptığı yönetim ekonomi ve kurumsal anlamda iyi işler yaptı. Rizespor’un trilyonlarca borcunu ödeyen yönetim buna rağmen sportif anlamda başarı sağlayamadı.

BASKI SÜRÜYOR
4 yıldır 1.Lig’de mücadele ettiği 1.Lig’de Süper Lig’e çıkmaya çalışan ancak bunu başaramayan Rizespor’da Başkan Kalkavan ve yönetimi ayrılığı düşündüğü iddia ediliyor. Bunun da yönetim içerisinde ve camiada seslendirilmeye başlandığı öğrenildi. Bununla da 10 yıldır Rizespor’da hizmet eden ve mevcut Rizespor A.Ş.’nin en büyük ortaklarından olan Mehmet-Ekrem Cengiz kardeşlere yeniden göreve gelmeleri için baskı yapılmaya başlandı. (günebakış)
[Resim: 802forum41_admin_imza_tn.jpg]
[Resim: 802_imza.png]
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi