Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ölümüne Promosyon
#1

Google Reklamları


[Resim: 60100.jpg]
Antalya'da hizmet veren bir cenaze şirketi, kuruluşunun 20. yılında ilginç bir kampanyaya imza attı.

Şirket sahibi Murat Arslanoğlu, fiyatta yüzde 20 indirime gittiklerini belirterek,"5 cenaze defininden bir tanesini halkımıza ücretsiz sunuyoruz" dedi.

Antalya'da, Defin Cenaze Evi isimli cenaze şirketi, kuruluşunun 20. yılı olması dolayısıyla defin fiyatlarında bir indirime gitti. 2012 yılı boyunca fiyatlarını sabit tutacak olan şirket, '20. yılda yüzde 20 indirim her şey dahil 584 lira' afişi ile ilginç bir kampanya başlattı. Böylelikle 5 cenazeden birisinin bedavaya geldiği belirtildi.

Defin Cenaze Evi sahibi Murat Arslanoğlu, 1992 yılından bugüne kadar yerli ve yabancı cenaze nakli ve defni konusunda hizmet vermekte olduklarını söyledi. Şirket olarak bir çok yeniliğe ve ilklere imza attıklarını kaydeden Arslanoğlu, şöyle konuştu: "Soğuk havalı yedi adet cenaze aracı, 6 kişilik mor, cenaze yıkama, cenaze hazırlık odası, bekleme bölümü ve otoparkı ile "Cenaze Evi" konseptine sahibiz. Her geçen gün cenaze hizmetlerinin gelişimine katkı sağlıyoruz. Bu yıl kuruluşumuzun 20. yılı nedeniyle yüzde 20 indirim kampanyası başlattık.780 lira olan ücreti 584 liraya düşürdük. Böylece 5 cenaze defininden bir tanesi halkımıza ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu şekilde hem daha fazla insana ulaşmayı hedefliyoruz. Hem de özel firmalarında kaliteli ekonomik hizmet verebileceğini gösteriyoruz.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi