Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Obama'nın ağzına bakarak siyaset yapıyorsunuz'
#1

Google Reklamları


[Resim: 7268220Obama8217nin_agzin.jpg]
MUSTAFA YAVUZ / GAZİANTEP

Milli Görüş’e Her Zamankinden Daha Fazla İhtiyaç Var

Kazan, “Milli Görüş İslam kültürünün ürünüdür. İktidarımızda D-8 lerin bünyesinde İnsan Hakları Mahkemesi kuracağız. Milli Görüş’e Türkiye’nin ve dünyanın her zamankinden daha fazla ihtiyacı vardır. Saadet Partisi’nin parlamento için bir elzemdir.

Biz Milli Görüş partisi olarak, Milli Selamet’ten bu yana daima ülkedeki insanlarımızın birliği, beraberliği, kardeşliği üzerinde siyasetimizi yürütmüşüzdür. 40 milyon idik, 40 milyon kardeşiz dedik. 50 milyon olduk, biz 50 milyon kardeşiz dedik. Bu gün 80 milyonuz, 80 milyon kardeşiz dedik.

Bu toprakların insanları olarak hepimiz kardeşiz. Kardeşler arasında zaman zaman bir takım fitneler olmuş. Bunları birbirine düşürmek için bir takım çalışmalar yapılmıştır. Uyanık olmak lazımdır.” ifadelerini kullandı.

Gerçekti Hayal Oldu

Kazan; “AKP’nin bir sloganı vardı; “Hayaldi gerçek oldu” Onun aslı şöyle, “Gerçekti Hayal oldu.” Niçin bundan önceki Tayyip Erdoğan Amerika’ya karşıydı, İslam birliğini savunurdu. İşbirlikçi değildi ama şimdi tam tersi oldu. Gerçek Hayal oldu ne yazık ki. Milli Görüş’de ince bir çizgi var. Bu hep öyle olmuştur.

İlk önce yerel seçimleri kazanıyor daha sonra genel seçimlerde başarılı oluyoruz inşallah. Özellikle son zamanlarda AKP tabanında AK Parti de Milli Görüş Partisi, biz de Milli Görüşçüyüz, Saadet Partisi ile AK Parti arasında fark yok diyenler çoğaldı. Başbakan bile yolumuz merhum Necmettin Erbakan’ın yoludur diyor. Avrupa Birliği’nin ve ABD’nin kapısında bekleyerek onların uydusu olarak Milli Görüşçü olunmaz. Milli Görüşçü AB’yi, ABD’yi değil kendisine İslam Birliği’ni hedef alır.

Saadet Partisi İslam Birliğini kurmak için geçmişte olduğu gibi şimdide çalışan bir partidir ve hedefi budur. Milli Görüş’ün tek temsilcisi Saadet Partisi’dir.” şeklinde konuştu.

Kazan’dan Arınç’a Sert Eleştiri

“Önce inanacağız” diyen Kazan, “Bizim arabanın geri vitesi yok durmadan ilerleyeceğiz. Ne edip ne yapıp Meclis’e Saadet Partisi’ni sokacağız. Saadet Meclis’te olsaydı eli kanlı katil İsrail Cumhurbaşkanı o mecliste konuşamazdı. Biz dünya siyasetine Milli Görüşteyken at gözlüğü ile bakardık” diyen Bülent Arınç’a ,’Milli Görüş dünya siyasetine at gözlüğü ile değil kalp gözü ile bakmanın adıdır, Allah sana da kalp gözü ile bakmayı nasip etsin” dedi.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi