Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netcat 5.0 Harita Çizim Programı Full Pro Tek Link indir
#1
[Resim: 611netcad_5.0_indir.gif]
TANITIM:
Netcad 5.0 Genel amaçlı bir CAD* ve GIS* yazılımıdır. Güçlü, denenmiş ve uluslararası standartlarda tek Ulusal CAD ve GIS yazılımdır. Netcad üzerinde 30 a yakın temel uygulama geliştirilmiştir. Halihazırda yaklaşık 4000 Kullanıcı ve 13000 lisans çalışmaktadır. Netcad; tamamen Ulusal kaynaklarla üretilmiştir, dışa bağımlılığı yoktur. Firmamız, bir çok sektörde, bilinçsizce oluşan "Yabancı ürün iyidir" genellemesini kırmıştır.Netcad; çok esnek, gelişmiş, " Kullanıcı Dostu", arayüzü ve programlanabilir yapısı, Türkçe Çevrimiçi Yardım(online help) sistemi ve amaca uygun tasarımı ile kolay kullanımlı, etkili bir yazılımdır. Üretimde büyük artışlar sağlayacaktır.Başka yazılımlara ihtiyaç duyulmaksızın, Netcad'in geniş yelpazesi ile farklı ihtiyaçların tek kaynaktan giderilmesi mümkündür. Mühendislik ve Coğrafi Bilgi Sistemi çözümleri tam entegrasyonlu çalışmaktadır.Netcad, ülkemiz yönetmeliklerine ve koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Genel olarak yabancı yazılımlarda sıkça görülen "uyumsuzluk" ve "kullanılamama" sorunu yoktur.Programın yaygın olarak kullanılması, bir çok üniversitede ders olarak okutulması, yetişmiş personel bulunmasında büyük avantaj sağlamaktadır.Üretilen harita ve benzeri projelerde yaklaşık %90 oranında Netcad kullanılması, Netcad'in NCZ formatını veri alışverişi açısından ortak format haline getirmiştir.Firmanın kurumsal kimliği oturmuştur, Netcad ISO 9001 Uluslararası Kalite Standartları güvencesi altında üretilmekte ve satılmaktadır. Satış sonrası eğitim ve destek, kalifiye personelimiz tarafından verilmekte, karşılaşılan sorunlar ivedi olarak çözülmektedir.CAD; "Computer Aided Drawing" (Bilgisayar Destekli Tasarım/Çizim) anlamına gelen ingilizce kelimelerin baş harflerinden oluşan, uluslararası bir kelimedir.GIS; "Geographical Information System" (Coğrafi Bilgi Sistemi/CBS) anlamına gelen ingilizce kelimelerin baş harflerinden oluşan, ululararası bir kelimedir.
PROGRAM KURULUMU DOSYA İÇİNDE MEVCUTTUR.


Rar/Zip Şifresi:
Kod:
www.playbek.com
Download İndirme Linki Aşağıdaki Ektedir.


Ek Dosyalar
.rar   Net-cat-5.0-www.forum41.com.rar (Dosya Boyutu: 188.43 MB / İndirme Sayısı: 304)
Ara
Cevapla
#2
teşekkürler
Ara
Cevapla
#3
yüklenir kardeşim ama sadece windows xp ye eğer windows 7 kullanıyorsan sorunlarla karşılaşabilirsin bu program benim garantim altındadır bizzat kendim 5 kişiye kurdum ama dediğim gibi sadece windows xp ye kurdum
[Resim: 802forum41_admin_imza_tn.jpg]
[Resim: 802_imza.png]
Cevapla
#4
adamın dibisin
Ara
Cevapla
#5
ayıpp yavvv :S
Ara
Cevapla
#6
ayıp olan nedir sayın cruelion ?
[Resim: 802forum41_admin_imza_tn.jpg]
[Resim: 802_imza.png]
Cevapla
#7
link dediğinde hiç bişey yok nasıl iş ?
Ara
Cevapla
#8
sayın Plancı_Turk aşağıda bu linki görmüyormusunuz ? netcat 5.0 pro-www.forum41.com.rar (Dosya Boyutu: 188.43 MB / İndirme Sayısı: 826)
[Resim: 802forum41_admin_imza_tn.jpg]
[Resim: 802_imza.png]
Cevapla
#9
çıkan arşiv hasarlı açılamıyor yazıyor
Ara
Cevapla
#10
dostum internet ayarlarını kontrol et dosya tam inmiyordur.İdm programın varsa onunla indirmeyi dene daha hızlı indiği için ağ bağlantında kesilme olmaz.
[Resim: 802forum41_admin_imza_tn.jpg]
[Resim: 802_imza.png]
Cevapla
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Netcat 5.2 Harita Çizim Programı Full Pro Tek Link indir D8-KGT 0 4,230 14.05.2014, 14:56
Son Yorum: D8-KGT

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi