Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nero Burning ROM 11.0.10400 (Türkçe) Multilanguages Katılımsız indir
#1
[Resim: asdeuud.jpg]

Nero Burning ROM 11.0.10400 (TR) Multilanguage [x86 - x64] Katılımsız

Nero, hem DVD-R-RW, hem de CD-R-RW disklerine yazmak için tasarlanmış esnek, güvenilir ve kolay kullanımlı bir uygulamadır. Dijital 5+1 ses çıkartma, video filmlerinize efektler verebilme, kesme ve yazı ekleme özellikleriyle gelişmiş WAV düzenleme, özellikleri bulunuyor. MPEG-4 kodlayıcısı, DVD filmleri MPEG-4 biçimine çevirme özelliklerini de destekler. Nero; veri, video, resim, ses ve yedekleme işlemleri için tek başına yetebilen gelişmiş bir paket programıdır.

Veri diskleri oluştur
Derlemelere ortam dosyalarını veya verileri kolayca ekleyin ve bunları CD, DVD ve Blu-ray dahil çeşitli disk tiplerine yazdırın.

Diskleri kopyala
Ortam dosyaları veya veri içere kopya korumalı olmayan diskleri kolayca kopyalayın. Yüksek kalite sonuçlar için kopyalama seçeneklerini tanımlayın.

Dosyaları birden çok diske böl
Fazla büyük dosyaları yazdırmak için bölerek birden çok diske yayın. CD, DVD ve BD dahil farklı disk tiplerini birlikte kullanabilirsiniz.

Görüntü (İmaj) dosyaları yaz
Daha önce sabit sürücüye kaydettiğiniz görüntü dosyalarını diske yazdırın. Desteklenen görüntü biçimleri arasında iso, nrg, cue ve img vardır.

Disk görüntüleri oluştur
Image Recorder ile disk görüntüleri oluşturun ve daha sonra CD, DVD ve BD'ye yazdırmak için derlemenizi sabit sürücünüze kaydedin.

MP3 oluşturmak için Ses CD'lerini kopyala
Ses CD'lerini sabit sürücüye kopyalayın ve herhangi bir MP3 çalarda yüksek kaliteli oynatım için MP3'e dönüştürün.

MP3 dosyalarından Ses CD'lerİ oluştur
Standart CD çalarlarda ve araç stereo aygıtlarında oynatmak için MP3 dosyalarından Ses CD'lerini tek tıklamayla kopyalayıp yazdırın.

Video DVD'ler oluştur
Tüm video dosyalarınızı veya bir DVD yapısını diske kolayca yazarak, herhangi bir DVD oynatıcıda yüksek kalitede oynatın.
[Resim: nero111.jpg]
[Resim: nero112.jpg]

Boyut: 238-mb
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows Xp / Vista / 7
indir: http://www.wupload.com/file/1770369561/P...11-tr-2011
Alıntı
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi