Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mustela Ürünleri Kampanya
#1

Google Reklamları


Site Adı: Mustela Ürünleri Kampanya
Site Adresi: Narecza.com

Mustela ürünleri bu nedenlerden dolayı sektörde en çok saygı gören markalardan biridir. Oldukça önemli bir marka olarak Mustela 60 yılı aşan bir süredir anne ve çocuk sağlığı için mükemmel çözümler sunmuştur. Bu önemli niteliğe kavuşmasında firmanın gelişme sürecinde uyguladığı önemli strateji büyük bir yer tutmaktadır. 1950 yılında Paul Berthome ve bir eczacı ortağı ile beraber kurdukları araştırma laboratuarında oldukça önemli ürünler geliştirdiler. Annelerle yaptıkları araştırmalar sonucunda bebek cildine zarar vermesine ve oldukça tahriş etmesine rağmen sabun dışında kullanıma uygun bir ürün olmadığı için zarar veriyor olmasına rağmen sabun kullanmaya devam ettiler.

Mustela Çatlak Kremi

Mustela’yı tüm dünyada lider yapan özelliklerden biri bilindiği gibi sadece bebek sağlığına değil anne sağlığına da çözümler sunuyor olmasıdır. Çünkü mustela çatlak kremi ile beraber ekonomik bir yapıya sahip olduğundan dolayı da anne çocuk sağlığını bir bütün olarak görerek bu alana oldukça önemli yatırım yapmış bir markadır. Doğal olarak anneler için özel ürünler de sağlamaktadır. Bu ürünler sıradan bir ürün olmaktan son derece uzaktır. Annenin hamilelik ve doğum sonrası yaşamış olduğu cilt sorunlarını ortadan kaldırmak için çözümler sunar. Bunlardan biri de her kadının çözmek istediği çok önemli bir sorun olan cilt çatlaklarıdır. Mustela Anne serisi çatlaklar dışında kalan sorunlara da çözümler sunan bir markadır. Bu ürünlerini de Mustela Anne serisi altında toplayarak paket bir çözüm kiti yaratmıştır.

Mustela Bebek Ürünleri

Paul Berthome tarafından kurulan ve yarım asrı geçen bir süredir bebek sağlığı üzerinde mükemmel çözümler sunan Mustela bebek ürünleri tüm dünyada bilinen bir markadır. Marka bugüne kadar bebek sağlığı konusunda devrim olarak kabul edilebilecek yenilikler ortaya koymuştur. İşin daha doğru tanımı ile Mustela dünya bebek dermokozmetiğinin yaratıcısı sayılabilir. Çünkü Mustela markası kurulmadan önce tüm dünyada kadınlar bebek bakımında sabuna mahkum durumdaydı. Çok az sayıda ürün oldukça pahalıydı ve aynı zamanda bakım ürünleri ve diğer çözümler ayrı ayrı satılıyordu. Bu nedenle Mustela bebek sağlığı için ciddi anlamda yenilik yaratan devrim yapan bir marka olarak ortaya çıkmıştır. Bu nedenle markaya güvenebilirsiniz

Mustela Ultra High Sun Protection Protective Cream SPF 50 Güneş Kremi güneş ışınları sonucu oluşabilecek zararları önler. Cildi besler ve nemlendirir. Cilde yumuşaklık kazandırır. Cildin dayanıklılığını arttırır. Güneşe ve suya dayanıklıdır.Mustela Güneş Kremi içeriğinde E vitamini, çinko tuzları, çinko oksit, titanyum dioksit, aloe vera ve soya phytosterol gibi maddeler yer almaktadır. Ürün güneşe çıkmadan önce 3 yaşın altındaki bebek ve çocuklara uygulanmalıdır. Mustela Ultra High Sun Protection Protective Cream SPF 50 Güneş Kremi 2 saatte bir sürülebilir. Cildin üzerine iyice yayılmalıdır.
Bul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sebamed Ürünleri Kampanya fatma758 0 1,244 16.05.2013, 04:33
Son Mesaj: fatma758

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi