Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mobil Delvac Gebze Nakliyeciler Garajı’ndaydı
#1

Google Reklamları


[Resim: 922_mobil_delvac_gebze.jpg]
Mobil Delvac Dostu aktivitesi, 31 Ekim – 3 Kasım ile 11–12 Kasım tarihleri arasında, organizasyonun üçüncü durağı olan Gebze Marmara Nakliyeciler Garajı’nda gerçekleştirildi.

· Organizasyona 2100 kamyon sürücüsü katıldı.

· 3 yıldan bu yana devam eden aktivite kapsamında, binlerce kamyon sürücüsüne ulaşıldı.

(İSTANBUL 2011) – ExxonMobil Şirketi’nin ticari araç madeni yağ markası Mobil Delvac, 3 yıldan bu yana sürdürdüğü “Mobil Delvac Dostu” aktivitelerine devam ediyor. Organizasyonun üçüncü durağı olan Gebze’deki Marmara Nakliyeciler Garajı’nda gerçekleştirilen aktiviteye 2100 kamyon sürücüsü katıldı.İzmir Pınarbaşı Kamyon garajıyla devam edecek proje süresince, Mobil Delvac eğitim ekipleri tarafından, kamyon sürücülerini yakından tanıma, onların isteklerini anlama, çözüm olanakları sunma ve motoryağı kullanımı konusunda teknolojik bilgilendirme fırsatları yaratılıyor.1 ay süren aktiviteler için kamyon garajlarında hazırlanan Mobil Delvac satış ofisleri ve hareketli seminer odalarında, son Mobil Delvac ürünleri ve yeni teknolojileri hakkında bilgiler veriliyor, motor aksamı üzerinden ürün özellikleri uygulamalı olarak anlatılıyor. Katılan sürücülere sürpriz hediyelerin yanı sıra, resimleri çekilerek Mobil Delvac Dostu kimlik kartları veriliyor. Ayrıca hediye setlerindeki indirim kuponuyla dileyen sürücü orada bulunan satış ofislerinden ürün alışverişi yapabiliyor.“Mobil Delvac Dostu” aktiviteleri öncesinde kamyon sürücülerine, SMS ile aktivitelerin yerleri ve tarihleri bildiriliyor, radyo kanallarında aktivite duyuru spotları yayınlanıyor.“Mobil Delvac Dostu” Aktivite Programı· 17 – 22 Ekim / Ankara Şaşmaz Garajı

· 24 – 29 Ekim / İstanbul Zeytinburnu Ambarlar

· 31 Ekim - 3 Kasım / Gebze Marmara Nakliyeciler Garajı

· 11 – 12 Kasım / Gebze Marmara Nakliyeciler Garajı

· 14 – 19 Kasım / İzmir Pınarbaşı Kamyon GarajıExxonMobil Lubricants and Petroleum Specialties Company

ExxonMobil Lubricants and Petroleum Specialties Company dünyanın önde gelen yağ, asfalt ve özel ürünler pazarlama şirketidir ve dünyanın en büyük baz yağ üreticilerinden biridir.

Mobil Delvac

Mobil Delvac ürünleri, ağır ve hafif ticari araçlar, inşaat makineleri, tarım ve kamu hizmet araçları için geliştirilmiş bir sentetik motor yağı serisidir. Mobil Delvac 80 yılı aşkın bir süredir, daima en son endüstri şartnamelerini fazlasıyla karşılayan yüksek performanslı bir motor yağıdır. Ürünler, motor aşınmasının en aza inmesini sağlayarak ve motor depozitini belirgin bir biçimde azaltarak, daha uzun servis aralıkları ile uzun çalışma ömrü elde etmenize yardımcı olur. Mobil Delvac sentetik yağ serisi sahada ve laboratuarda kapsamlı şekilde test edilmiş, en güç test koşulları altında ve en zorlu ortamlarda sınıfında en iyi sonuçları sergilemiştir.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi