Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Madonna 90 TIR'lık malzemeyle birlikte geliyor
#1
Atakan;273855 demiş ki:Madonna'nın İstanbul konserinin ayrıntıları belli olmaya başladı. Şarkıcı Türkiye'ye 3 uçak ve 45 TIR'la birlikte geliyor. Talepleri ise mütevazı: bir buzdolabı, kuliste 250 çeşit çiçek ve küçük bir fitness salonu.

[Resim: 120526-mad_.hlarge.jpg]

İSTANBUL - Madonna, yaklaşık 20 yılın ardından 7 Haziran'da İstanbul'daki Türk Telekom Arena'da sevenleriyle buluşacak. Sanatçı Avrupa turnesinin ilk konserini vereceği İstanbul'a 3 uçak dolusu kargo ve 45 TIR'lık ekipman getirecek. Malzemelerin tamamı neredeyse 90 TIR'a denk geliyor.

Amerikalı şarkıcının organizasyon şirketinden istekleri de belli oldu. Kulisteki mobilyalara kadar hemen her şeyi yanlarında getirecek olan Madonna ve ekibi, yiyecek, içeceklerini bile kendileri alacak. Alışveriş konusunda deneyimli bir isim İstanbul'da onlara yardımcı olacak. Bu iş için istedikleri diğer şey ise bir buzdolabı.

Tüm kulisin krem rengi halı ile kaplanmasını isteyen Madonna'nın kulisteki bazı odalarda da 250 adet canlı çiçek bulunacak. Stadyumda küçük bir fitness salonu yıldız şarkıcı ve ekibi için hazırlanıyor. Teknik ekibin sahada rahat dolaşabilmesi amacıyla da golf arabaları kullanılacak.

50 GÜVENLİK KORUYACAK
Madonna'nın güvenliği için büyük özen gösteriliyor. 3 özel koruması bulunan şarkıcıyı 50 özel güvenlik görevlisi konser öncesi ve sonrasında stat çevresinde koruyacak.

Biletleri sadece 3 buçuk günde tükenen konseri 40 ülkeden 50 binden fazla kişinin izlemesi bekleniyor.

Kaynak: [URL="http://www.ntvmsnbc.com/id/25352640/"]ntvmsnbc[/URL]
Bul
Alıntı
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi