Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurtköy evden eve nakliyat
#1
İstanbul son on yılda kendine bir çok yeni yerleşim yeri yaratmış durumda. Bu yerleşim yerleri lüks ve normal tüketimden düşük gelirli tüketim düzeyine kadar tüm halka hizmet ediyor. Bu yüzden İstanbul da her bölgeye özel farklı yerleşim yerleri ve farklı şehir biçimleri oluşuyor. Tek iyi tarafı ise yerel yönetimin bu gelişme ve büyümede planlı olmaya çok fazla özen göstermesi.

Son on yılda gelişen bölgelerin başında ise Kurtköy geliyor. Kurtköy Sabiha gökçen hava alanını da içinde bulundurmasıyla birlikte bu bölgeye yatırım kaymış, daha sonra bölgeye gelen dünyanın en büyük organizasyonlarından formula 1 sayesinde dünyanın diğer toplumlarının da İstanbul da tercih ettiği bölge olmuştur. Bu yüzden son on yılda arsaların metre kare fiyatlarının en çok arttığı İstanbul bölgesidir. Ayrıca toplu ve düzenli kentleşmeye ek olarak bir çok alış veriş merkezi ve marka da bu bölgeyi tercih ederek hem bölgedeki yatırım fırsatlarını görmüş hemde bölgenin kalkınmasında çok etkili olmuştur.

Yabancı turistin ev sahibi olması ile birlikte kurtköy evden eve nakliyat açısından da farklı çalışmalar ve farklı ihtiyaçlara sahip olmuştur. Lüks tüketicinin de ihticaçlarına cevap verebilen evden eve nakliyeciler de İstanbul'u bu bölgeye taşımışlardır.
Bul
Alıntı
  


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  EVDEN EVE NAKLİYAT zaferrrl 0 1,387 28.01.2018, 15:40
Son Mesaj: zaferrrl

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi