Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kim Kimdir Prof Doktor İbrahim saraçoğlu: Biyografisi Özgeçmişi
#1
[Resim: 763ibrahim_saracoglu.jpg]
İbrahim Sarağoğlu Safranbolu'ludur. İbrahim Adnan Saraçoğlu,1949 yılında doğmuş. Kimya eğitimini tamamladıktan sonra 1982 yılında Avusturya Bilim Araştırma Fonunun projesi üzerinden doktora çalışmasını yapmak üzere Avusturya, Graz Teknik Üniversitesinde tamamladı.

Aynı üniversitenin Bİyoteknoloji-Mikrobİyoloji kürsüsünde asistan olarak görev yaptı. 1985-1986 yıllarında Çukurova Üniversitesinde çalışan İbrahim Adnan Saraçoğlu, 1987 yılında Doçent, 1994 yılında Profesör oldu. Türkiye'de Lablı deterjanlara geçişin öncülüğünü yaptı. Kar! Franzes Üniversitesinde Öğretim görevlisi olarakta çalışan Saraçoğlu, aynı zamanda AVL araştırma Merkezinde Fizik ve Medikal Sensör bölümlerinde araştırmacı ve üst düzey yönetici olarak ta çalışmıştır.

Viyana Teknik Üniversitesinde misafir profesör şeklinde çalışan Saraçoğlu’nun uluslararası yayınlanmış makale ve patentleri de bulunmaktadır.Son zamanlarda Phyto-Bİyokimya ağırlıklı çalışan İbrahim Sarağoğlu, bitkilerin insan sağlığı üzerindeki  etkileri üzerine çalışma ve araştırmalarını kesintisiz olarak devam etmektedir. Amerika ve Avrupa'da internet üzerinden uluslararası bir çok sağlık siteleri ve Forumları Prof. Saraçoğlu Yöntemlerini tüm dünyanın hizmetine sunmakta ve yine tüm dünyadan binlerce insan hergün bu var olan web siteleri ziyaret etmektedir.

Brokolinin, prostatit ve bph (benigne prostate hyperplazy) üzerine olan etkilerini ilk defa tüm dünyaya tanıtan da yine Prof. Dr. İbrahim Saraçoğludur.
[Resim: 477prof_Dr_Ibrahim_saraco.jpg][Resim: 94082708982_ibrahim_sarac.jpg]
ibrahim saraçoğlu kimdir ibrahim saraçoğlu nerelidir profösör doktor ibrahim adnan saraçoğlunun hayatı ibrahim saraçoğlunun özgeçmişi ünlü meşhur bitkisal ilaç doktoru ibrahim saraçoğlu
Bul
Alıntı
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi