Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kim Kimdir Abdulhey Çoban: Özgeçmişi Biyografisi
#1
   [Resim: 482Kurtlar_Vadisi_Pusu_Ab.jpg]Abdülhey Çoban, gerçek adı Zülfü Yüksel'dir. Kurtlar VadisiKurtlar Vadisi Terör veKurtlar Vadisi Pusu dizilerinin karakterlerindendir. Kenan Çoban tarafından canlandırılmaktadır.
KGT adı verilen çok gizli bir istihbarat örgütünün mensubudur. Doğu Eşrefoğlu ve Aslan Akbey tarafından yetiştirilerek göreve getirilmiştir. Adı Arapça olup asıl hali "Abd el-Hayy"dır ve "Diri olanın/Can verenin (el-Hayy) kulu" anlamına gelir.
Bir zaman sonra Polat Alemdar isimli KGT ajanı olup mafya oluşumunun içine sızan bu adamı korumakla yükümlü olduğu son görevi verilmiştir.Görev gereği Polat Alemdar'a çöpçü kılığında karşısına çıkmıştır.Ve bu olaydan sonra Polat Alemdar ve Abdülhey çok iyi iki dost olmuşlar. Bir ara Aron Feller tarafından işkence edilerek hafıza kaybına uğrayıp İskender Büyük'e hizmet etmiştir. Ama sonra Polat Alemdar, hafızasını geri getirtmeyi başarmıştır.Ayrıca Abdülhey (Zülfü Yüksel) ekibin sessiz elemanlarından biridir,operasyonlarda tedbirlidır.Ve mantık yürüterek hareket eder,duygularını pek belli etmez.Polat Alemdar 'ın sırrı bildiği üzere infaz edilip öldüğünü sanmaktadır. Fakat yeni Aksaçlı onu naibi olarak görevlendirdi.
[sup]abduley kimdir abdulhey kimdir abdulhey nerelidir abdulhey çobanın özgeçmişi abdulheyin hayatı[/sup]
BİR TEŞEKKÜR YAZMAK ÇOK ZOR GELİYOR SİZE
Bul
Alıntı
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi