Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katil Koca Akıllı Çıktı
#1

Google Reklamları


Geçtiğimiz yıl boşandığı eşiyle çıkan tartışma sonrasında Maşukiye köprüsünün altında öldüren katil kocanın cezai ehliyetinin olduğunu belirlendi
[Resim: 05.07.2012-01.38.17__koca.jpg]

Geçtiğimiz yıl 16 Temmuz tarihinde İlknur Büyükyazıcı Maşukiye köprüsü altında silahla öldürülmüş olarak bulunmuştu. Cinayeti işleyen eski eşi ise Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi`nde yakalanmış, yanında götürdüğü oğlu da ablasının evinde bulunmuştu. Olayın ardından yakalanan katil zanlısı koca Aydoğdu, ise çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanmıştı.


CEZAİ EHLİYETİ TAM
Olayla ilgili davanın görülmesine Kocaeli 2. Ağır Ceza Mahkemesi`nde devam edildi. Duruşmaya tutuklu sanık Kenan Aydoğdu, avukatı Güven Özbir, öldürülen İlknur Büyükyazıcı`nın avukatları Nihan Yavuz ile Seda Akyol katıldı. Tutuklu sanık Kenan Aydoğdu`nun Adli Tıp Kurumu'ndan ÜYAP sistemi üzerine gelen raporuna göre cezai ehliyetinin tam olduğunu belirtildi.


8 AĞUSTOS`A ERTELENDİ
Sanık avukatı Güven Özbir Adli Tıp Kurumunun hazırladığı raporun dosyaya gelmesinin beklenmesi ve savunmalarını yapmak için ek süre talep etti. Mahkeme bunun üzerine sanık avukatının savunmasını yapması, cumhuriyet savcısının dosyayla ilgili istediği cezayı açıklaması üzerine dosyanın tebliğine ve Adli Tıp Kumumu raporunun dosyaya gelmesi nedeniyle davayı 8 Ağustos tarihine erteledi.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi