Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kadınlar ev tekstilleri burada :)
#1
Smile 

Google Reklamları


Hemen her evde en az bir adet ipek yatak odası takımı bulunur. Ancak bazen, “pamuklu çarşaf takımı almak yerine, neden daha fazla para harcayarak ipek yatak takımı alayım” sorusu da akıllara gelir.
Yatak odasında daha keyifli uyku çekebileceğiniz ve sizi daha fazla rahatlatacak olan ipek takımlar, normal çarşaflardan daha pahalı. Ancak iyi şekilde bakımı yapılan ipek takımların, diğerlerine göre çok daha uzun süre dayanacağını unutmayın. İpeğin bu dayanıklılığı, yatak odası takımlarında tercih edilmesine önemli bir katkı sağlayacaktır.
Ayrıca ipek yatak takımlarının rahatlığı da başka bir ayrıcalık olacaktır. Özellikle mavi ipek takımlar odanızın dekorasyonuna da rahatlatıcı ve sıcak bir hava verecektir.
İpek yatak odası takımları tercih etmenin rahatlık ve konforun yanında size getirisi dayanıklılık olacaktır. Çok farklı şekillerde dokundukları için dayanıklılık farklılıkları da mevcuttur. En dayanıklı olan ipek yatak takımları uzunlamasına dokunanlardır. İpek yatak takımı tercih edecekseniz, renginin yanında nasıl dokunduğundan da emin olun.
İnsanın yorgun geçirdiği bir iş ya da okul gününün ardından sığındığı ilk liman evidir. Yaşanılan ortamın huzur verici ve kişinin beğenisine göre dizayn edilmiş olması evinde geçirdiği saatlerin daha keyifli olmasını sağlar. Bu nedenle ev tekstili gerçekten beğenilen renk ve desenlerin kullanılarak yaşam alanının hazırlanması çok önemlidir. Birkaç ipucu ve 2017 yılının ev dekorasyonu trendleri sayesinde eviniz bambaşka bir havaya kavuşabilir.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi