Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İŞTE SEDAT PEKER'İN KOĞUŞU
#1

857sedat_peker_gundem_1.jpg
Sedat Peker başlığı altında facebook adresinden yüklenmiş resimler, Peker’i eşofmanıyla Silivri Cezaevi’ndeki koğuşunda, cezaevi içinde ve bahçesinde gösteriyor.
Ergenekon davasında silahlı terör örgütü kurma suçuyla yargılanan Sedat Peker, cezaevinde olmasına rağmen dün twitter’da tt (trending topic) oldu

Peker’i ‘tt’ yapan, önceki gün Bağdat Caddesi’nde çalışır halde bırakılan minibüste bomba süsü verilen bir paketle birlikte bulunan, “Sedat Peker serbest bırakılmazsa Başbakan ölecek” notuydu. İstanbul polisini alarma geçiren bu gelişmenin ardından Peker sosyal medyanın bir numaralı gündem maddesi haline geldi.

Bu vesileyle Peker’in cezaevindeki yaşamı da günışığına çıktı. Sedat Peker başlığı altında facebook adresinden yüklenmiş resimler, Peker’i eşofmanıyla Silivri Cezaevi’ndeki koğuşunda, cezaevi içinde ve bahçesinde gösteriyor. Peker’in iki kişiyle birlikte kaldığı koğuşunda büyük ekran bir LCD televizyon, Sedat Peker yazılı Türk bayrağı, Kabe resmiyle süslenmiş bir elbise dolabı ve beyaz havlular dikkat çekiyor. Odanın en ilginç eşyası ise, vücut çalışmak için pet şişelerden yapılmış dambıllar.


234sedat_peker_gundem_2.jpg
706sedat_peker_gundem_3.jpg
103sedat_peker_gundem_4.jpg
823sedat_peker_gundem_5.jpg
256sedat_peker_gundem_6.jpg
539sedat_peker_gundem_7.jpg
852sedat_peker_gundem_8.jpg
649sedat_peker_gundem_9.jpg
117sedat_peker_gundem_10.jpg
190sedat_peker_gundem_11.jpg
587sedat_peker_gundem_12.jpg
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi