Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlluminati Ünlüleri Öldürüyor
#1

Google Reklamları


Bir sistem var adı İlluminati. Sistem, dünyayı ele geçirmiş durumda. Özellikle MÜZİK PİYASASI. İnanamayacağınız şarkıcılar bilinçli-bilinçsiz olarak bu sisteme hizmet etmekte. Dünyayı yöneten büyük para babaları,misyonerler vb. istedikleri kişileri çıkarıp, istedikleri kişileri indiriyorlar. Kendilerine karşı çıkan herkesi ya ortadan kaldırıyorlar ya da sindiriyorlar.Micheal Jackson ve Tupac Shakur’un bu yüzden öldüğü %90 dogru.
İlluminati başlığı altındaki müzisyenler,şeytani bir sistemin kuklası durumunda çünkü dünyayı yönetenlerin istediklerini yapmazlarsa popüler olmaya devam edemezler veya ortadan kaldırılırlar. Bu sistem herkesi mason ve Yahudi bir ‘köle’ yapmak istiyor. Kendilerini sevdirebilmek içinde toplumun beğendiği en popüler müzisyenleri seçiyorlar. Dünyayı yöneten kapalı bir örgüt gibi aslında, sadece varoldugunu biliyoruz. Şimdi dünyayı ele geçirmeye çalışan sistemdeki ünlüleri merak mı ediyorsunuz ? Baslayalım o zaman…

1-Lady Gaga
2-Tarkan
3-Jay-z
4-Christiana Aguilera
5-Britney Spears
6-Justin timberlake
7-Madonna
8-Beyonce
9-Rihanna
10-Paris Hilton
11-Maroon 5
12-Shakira
13-Sertap erener
Taylor Swift, Katy Perry,Hayley Williams gibi isimlerde bu işin içinde. Zaten olmak zorundalar. Yoksa şöhret olmaya devam edemezler. Onlar Micheal Jackson gibi efsane mi ki Kafa tutsun. ? Ki MJ bile öldü…
1-Beyonce
2- Shakira
3-Usher
4-Chris Brown
5-Xtina
6-Britney spears
7-Katy Perry
8-Eminem
9-Kelly Rowland

Bu isimleri sisteme almak istiyorlar ama bunlar istemiyor ve kurtulmaya çalışıyorlar. Şu an şu saydıklarım şu son 1 yıl içinde cok fazla sessiz kaldılar. Küçük küçük seyler çıkarttılar. Bu isimler istemeyerek bu sisteme katıldı ve de kurtulma cabası içinde.
Bu kişilerin sistemde olduğunu nerden mi anlıyoruz ? Kliplerine, fotoğraflarına dikkat edin TEK GÖZ işareti ve Ücgen işareti yapıyorlar. Ve TEK GÖZ illuminatinin sembolü.
PEKİ YA KARŞI ÇIKANLAR.
Eminem, Tupac , Micheal J., Bob Marley gibi ünlüler bu sistemin farkındaydılar ve önüne geçmek için savaş verdiler.

EMİNEM DIŞINDA HEPSİ ÖLDÜ !

•Micheal Jackson’ın ‘They Don’t Really Care About Us’ adlı ‘yasaklanan’ videosunu izlediğinizde farkına varırsınız.

TEK GÖZ sembolü içeren bir duvarın önünde şarkının ‘beni korkutmaya çalışıyor, beni öldürmek istiyorlar’ dizelerini söyler MJ.

[Resim: 178illuminati_1.jpg]
•Micheal Jackson’ın ‘They Don’t Really Care About Us’ adlı ‘yasaklanan’ videosunu izlediğinizde farkına varırsınız.

TEK GÖZ sembolü içeren bir duvarın önünde şarkının ‘beni korkutmaya çalışıyor, beni öldürmek istiyorlar’ dizelerini söyler MJ.

Daha sonra yeniden duvarın önünde ‘Ama asla beni ele geçiremeyecekler’ demiştir.(Şarkı sözlerinin bu tek gözlü duvarın önüne gelmesi imkansız.)

• Eminemde ilk söhret olmaya başladığında bu illetin içerisindeydi. Ancak son albümünde ve baba olduktan sonra cok degisti. Rihanna ile yaptığı düette, Rihanna hayranlarını kendi tarafına çekmek amaçlıydı. Çünkü Eminem bu sisteme karsı çıkmaya başlayınca medya vb. basın organları tarafından sindirilmeye başlandı. Ve eger susmazsa bu sekilde sesini duyurmaya devam ederse maalesef sonu Micheal Jackson gibi olacak…
Eminem’in,Lady Gagaya ödül verdiği sıradaki korku dolu baskıslarını kıyafetinin çirkinliğinden mi sanıyorsunuz? Tabii ki Hayır.
O kıyafetteki mesajdan dolayı dehşete düşmüştü ki son zamanlarda tehdit aldığı söyleniyor.

[Resim: 680illuminati_2.jpg]
VE JUSTİN BİEBER…

Oda önceden bu sistemin içerisindeydi. Fakat annesi öğrenince onu alel acele bu sistemden çıkardı. Justin sonradan bu sistemin hic birseyine karışmadı. Ne örgüte tekrar üye oldu ne de karsı cıktı. Justin’ın tek göz fotoğrafı var ama o sadece poz. Justin MJ’yi örnek alıyor eger sistemi acıga vericek birsey yaparsa ya da Micheal J gibi onlarla savaşırsa Eminem’den sonra sıra Justin’a gelecek. Yani justin onların isine karışırsa Eminem’den sonra o öldürülecek. Justin suan yeterince ünlü ama eger belieberlar ondan Selena Gomez yüzünden vazgeçmeye baslarsa onu bu sisteme sürükleyen biz oluruz. Bazı yerlerde Justinın hala örgütte olduğunu söylüyorlar. YALAN ! Pattie bunu duyunca onu hemen çıkardı. Ve sunuda unutmayın Justinın bu kadar ünlü olmasının nedeni bu sisteme önceden üye olması değil, yakışıklı olmasından ve belieberların ona duyduğu asktan dolayı bu kadar ünlü. Justinın suan örgütte olduğuna sakın inanmayın. Cünkü justinın bi röportajı var ve söyle diyor ;
- Ben hristiyanım,her programa çıkmadan önce dua ediyorum ve her nimete şükrediyorum. İlluminati gibi gruplardan da uzak duruyorum.
Justinın 1 yılda 20 milyon hayrana ulaşmasının nedeni illuminati değil. Son 1 yılda 1 film, 1 kitap çıkardı. Selena Gomezle olan ilişkisinden dolayı sürekli gündemdeydi. Yaptıgı yardımlardan dolayı övgüler aldı. Kısaca ister inanın ister inanmayın justin şuan bu illetin içinde değil ve TEHLİKEDE !

NEDEN POLİSE GİDİLMİYOR ?

10 milyon gelse illuminati örgütünü kapatamaz. Dünyada bu olaydan haberdar olan insan cok olsa ilgili olanlar cok az ve sadece bizimle yetmez daha fazlamız gerekiyor.İsteseler Obama’yı öldürebilecek güçteler !
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi