Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hosting
#1

Google Reklamları


Site Adı: Hosting
Site Adresi: direk.net.tr

Özellikle yirminci yüzyıl ile birlikte internet kullanımında büyük bir artış olduğunu görebiliyoruz. Artık tüm işlerimizi internet üzerinden yapabiliyoruz. İstediğimiz zaman alışverişimizi, istediğimiz zaman ise banka işlemlerimizi tek bir tıklama ile internet üzerinden gerçekleştirebiliyoruz. İnternetin bu derece gelişmesi ile birlikte internet sitelerinin sayısında da bir hayli artış görülmektedir.

[Resim: LzxdoZZ.png]

Her gün binlerce yeni site açılmaktadır. Peki bu siteler için kullanılan hostingler nasıl olmalı? Son zamanlarda kalitesi ile söz ettiren DirekNet tüm müşterilerine en doğru Hosting çözümlerini sunmakta ve bu alandaki hizmetleri ile rekabet içinde olduğu firmalara örnek olmaktadır. PHP Hosting paketlerinden APS Hosting paketlerine kadar birçok paketi bünyesinde barındıran firma ayrıca uygun fiyat kalitesi ile Hosting pazarında yerini almıştır. Paketleri ile en iyi çözümü üretirken paket özellikleri ile de müşterilerini sıkıntıya sokmamaktadır.

PHP Mini paketi ile 40 mb alana sahip bir hostinge sahip olabilirken, PHP Pro paketi ile ise 1 gb kapasitede bir web alanına sahip olabiliyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet veren Direknet, ödeme konusunda da müşterilerine alternatif çözümler sunmaktadır. Hemen hemen tüm bankalardan hizmet alabilen firma ayrıca paypal ödeme seçeneğine de sahip durumda.

Eğer açmak istediğiniz bir site için Hosting satın almak istiyorsanız, Direk.net.tr size göre bir firma. Güvenilir, sorunsuz ve uygun fiyata en kaliteli Hosting çözümlerine bu firma aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi