Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haber Maltepe’de Saadetli Günler Yakın
#1
Bizler millete amirlik değil, hizmet eden bir belediye olacağız. Maltepe’de belediye krallığından, belediye başkanlığına dönüş olacak. Halkla iç içe, şeffaf, yaptığı her faaliyetin hesabını vermeye hazır, rant değil, hizmet odaklı bir belediyecilik anlayışında olacağız” diye konuştu.

KALİTELİ VE KALICI BİR BELEDİYECİLİK

Maltepe için vatandaşlarla el ele vererek kaliteli ve kalıcı hizmet anlayışında olacaklarını belirten Akın, “Modern, donanımlı, çağa ayak uyduran e-belediye hizmetlerini geliştireceğiz. Halk ile aramızda uçurumlar olmayacak. İsteyen herkes aracısız olarak bizlere ulaşabilecek. Halk meclisler ve Sivil toplum kuruluşları ile ortak hareket edeceğiz. Merkezde trafik ve park sorununu kökten çözecek projeler üreteceğiz. Merkeze yakın yerlere yeni otoparklar yapacak, mahallelerimizde de otopark alanları oluşturacağız. Maltepe’nin zenginliklerinden olan orman alanlarını aktif kullanılabilir hale getireceğiz. Bölge parkları ile vatandaşlar için sosyal alan imkânlarını geliştireceğiz. Mahallelerdeki yeşil alanları arttıracağız. Her yaş kategorisi için spor alanları oluşturacağız. Hem sahil boyunda hem de Maltepe’ye hakim diğer yerlerde kaliteli ve ekonomik sosyal tesisler kuracağız” şeklinde konuştu.

MİLLİ GÖRÜŞ’ÜN BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI MALTEPE İÇİN BİR FIRSATTIR

Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra, “Milletimiz Milli Görüş belediyeciliğinin getirilerinin ne denli fazla olduğun sizin de dediğiniz gibi daha önce şahitlik etti. Test edilmiş ve kalitesini ispatlamış olan Milli Görüş’ün önümüzdeki yerel seçimlerde yeniden belediyeler alarak halkımıza en iyi şekilde hizmet edeceğinden şüphemiz yok. İnşaallah Maltepe ilçemiz de bu belediyelerden birisi olacak. Milli Görüş’ün belediyecilik anlayışı Maltepe için bir fırsattır. Maltepe halkının bu fırsatı geri çevireceğini sanmıyorum” dedi.

kaynak: http://www.milligazete.com.tr/haber/Malt...qQu39KzKuI
Bul
Alıntı
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi