Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[FLASH HABER] LAST STAR AVRUPA'YI SALLADI!
#1
[Resim: 140last_star_2012.jpg]
BİRLİK GAZETE'Sİ KÖŞE YAZAR'I MUHAMMET UZUN LAST STAR'I ANLATTI!
Müziğe olan ilgim son zamanlarda oldukça yoğunlaştı, artık müzik dinlemeden yapamıyorum. Konu Karadeniz Müziği olduğunda işte o zaman akan sular duruyor.

Hangi radyoyu açsam o isim, yeni ses, kral olmaya namzet Last Star lakaplı Murat Çelik. Gerçekten kulağa oldukça hoş gelen süper bir sese sahip. Gelecekte sesiyle “ben de varım” diyebilecek kadar yetenekli ve kendinden emin duruşuyla şöhret basamaklarından hızla yol almaya başlayan Karadeniz çocuğu. Sosyal paylaşım sitesinde klibini seyretme fırsatım oldu.

Karadeniz Müziği’ni Pop’la birleştirerek otantik bir müzik meydana çıkartan Last Star Murat Çelik sesindeki selisliği ortaya koyarak oldukça başarılı bir çalışma meydana getirmiş oldu. Yakın gelecekte tüm Türkiye’nin tanıyacağı bu şahsı size neden anlatmaya çalıştığımı merak edenleri olabileceğini var sayarak merakınızı gidereyim.

Bu kardeşimiz Karadeniz Kültürü’nü anlatma çabası içinde hem de bazen kardeş diye tabir ettiğimiz insanlar olur ya işte öyle bir kadim dostum. İşte bunlar Murat Çelik’i anlatmam için yeterli sebepler. Çok yakında klibinin Kral TV Pop’ta dönmeye başlayacağını buradan hayranlarına duyuralım. Geçenlerde kendisiyle yaptığımız uzun telefon konuşmasında bana söylediklerini hayranlarına duyurmayı üzerime vazife kabul ederek sizlere şöyle aktarabilirim: “çok emek vererek en iyisini yapmaya çalıştım.

Hayranlarımın en iyisine layık olduğunu bildiğim için albüm hazırlanırken maliyet hesabı yapmadım.” Bütünüyle güzel bir albüm piyasaya süren Murat Çelik’i zirveye çıkartan “koşa koşa gelirim” adlı çıkış parçası. İşte budur dedirten, Karadeniz’in Last Starı’nı meydana getiren ve Türkiye’de müzik piyasasındaki dengeleri alt üst edecek, dinledikçe insanın tekrar dinlemek istediği tempolu, coşkulu, hareketli bir parça.

Sevgili kardeşimin albümüne bütün müzik marketlerde ulaşabilirsiniz. Benden söylemesi para veriyorsanız, emek satın alıyorsanız, en iyisini almalısınız. Çünkü bizler en iyisine layığız. Sesi güzel olan ya da sesine güvenen herkes okuyabilir; ama herkes sanatçı değildir. Sanatçılar toplumun önünde oldukları için duruşlarıyla örnek olmalılar. Mütevazı, dürüst, kültürlü olmalı ve etraflarına ışık saçmalılar.

Sanatını icra ederken mesaj vermeliler, topluma. İşte bu noktada halkın teveccühüne layık, gerçek bir sanatçı kardeşimi sizlere yazmaktan aldığım keyif ve gururu siz sevgili okuyucularımla paylaşmanın hazzını yaşıyorum. Bu piyasada, sevgili Muradım, senin önüne çok engeller çıkacak, seni durdurmak isteyen rakiplerin olacak, sana takoz koymak isteyenlere aldırmadan sen yoluna devam et yüreği temiz kardeşim.

Senin bu vakurluğuna, asilliğine hiç taviz vermeden yoluna emin adımlarla devam edeceğine olan inancım tamdır. Sanat camiasında birçok dostum olduğu için bazı şeyleri çok açık yazamıyorum muradım; ama emin ol telefonda bana söylediğin her şeyi çok iyi anladım ve aynen söylediklerinin altına bende imzamı atıyorum.

Bu noktada şayet kabul ederseniz bir ağabey tavsiyesi yapmak istiyorum. Sen aldırış etmeden sanatını icra et. Şuan senin önüne set koymak isteyenler, takoz olmak isteyenler emin ol senle sahne alabilmek için aracı arayacaklar, seninle sahne almanın keyfini ve onurunu yaşamak isteyecekler.

Unutma ki sen halkımızın Last Star'ısın. Yolun açık olsun
[Resim: 802forum41_admin_imza_tn.jpg]
[Resim: 802_imza.png]
Alıntı
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi