Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erken Boşalmadan Kurtulmanın Yolları
#1
Bir bayanla erkek arasında geçen cinsel ilişkide bazı erkekler erken boşalma sıkıntı çekebiliyor. Bu durumda erkek bayanı cinsel anlamda tatmin edemeyince ister istemez depresyonlar boy gösterebiliyor. Aslında her erkekte bu sorun günü geldiğinde görülmüştür. Bu erken boşalmanın tedavisi var demek saçma olur. Çünkü bazıları ilaç yada farklı yöntemleri kullanarak ilişkide erken boşalma derdini ortadan kaldırmak istiyor! Kimisi denedikleri bu yolda başarılı olurken, kimiside sıkıntıları hala çekebiliyor. Bugünde sizinle araştırmalar yaparak elde ettiğim bir kaç geç boşalma yöntemini paylaşacağım ve böylece erken boşalma derdinden bir nebzede olsa kurtulmuş olacaksınız. Öyle gün oluyor ki bazen ilişkiye başlanılmadan bile erkekte boşalma görünebiliyor.

Erken boşalmanın bir nebzede olsa önüne geçmek için:
Yapılması gereken “Dur-Başla” yöntemidir. Bu yöntemle yapacağınız çok basit ilişki esnasında orgazm kıvamına gelen erkek hemen kendini beklemeye almalıdır. Böylece bekleyen erkeğin cinsel istekliliği psikolojik anlamda yok olacağından boşalmak zor olacaktır. Tabi bazılarında bu yöntem bile fayda etmemektedir. Bunun için “Dur-Başla” yönteminin bir diğer yönünden bahsedeceğim.

Bir erkek boşalacağını anladığı an penisi sıkarak kendini boşalmadan arındırabilir. Bu yöntem arada bir denendikçe ilişki düşünülenden fazla sürecek ve karşınızdaki bayan yaşadığı o sıcak ortamdan tat alacak sizde kendi öz güveninizi kazanacaksınız. Buda benim işimi görmez başka bir yöntem yok mudur? Diyorsanız en son olarak sizinle bir şey daha paylaşabilirim.

Yapılacak son yöntem ise ilişkiye girmeden önce her daim kendinizi boşaltıp cinsel istekliliğinizi öldürebilirsiniz. Daha sonra ilişkiye girdiğinizde bu istekliliğin olmaması sizin geç boşalmanıza yardımcı olacaktır.

Söylemiş olduğum yöntemler hala işinizi görmüyorsa o zaman psikolojik bir tedavi sürecine girmeniz gerekecek. Bunun için en yakın psikolog uzmanına danışabilir ve maddi konuyla bu sorunu ortadan azda olsa kaldırabilirsiniz.
Bul
Alıntı
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi