Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EMNİYET BAYRAMDA ARI GİBİ ÇALIŞACAK
#1

Google Reklamları


İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün Kapanönü’nde düzenlenen üçüncü geleneksel iftar yemeğinde Ramazan Bayramı’ndaki güvenlik önlemleri konuşuldu
[Resim: 929emniyet_bayramda_calis.jpg]
İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün geleneksel hale getirdiği ve bu yıl üçüncüsünü düzenlediği iftar buluşması Kapanaönü Çarşısı`nda gerçekleşti. İftarda, İzmit'teki polis merkezlerinde görev yapan polisler ve asayiş muhabirleri bir araya geldi. İzmit İlçe Emniyet Müdürü Güner Yılmaz, İzmitliler`in ramazan ayını olduğu gibi, bayramı da huzurlu geçirebilmeleri için geceli gündüzlü çalışacaklarını söyledi.

AMİRLER DE KATILDI
48 yıldır İzmitliler`e en kaliteli hizmeti veren ve Osman Kuyu'nun sahibi olduğu Kocaeli Et Pazarı'nda Güner Yılmaz`ın ev sahipliğinde yapılan iftara; ilçe emniyet müdür yardımcısı Salih Çakır, emniyet amiri Öner Bahçekapılı, Saraybahçe Polis Merkezi Amiri Başkomiser Metin Kutanis, Sümer Polis Karakolu Amiri Başkomiser Yusuf Yıldıran, Kocaeli Adliyesi Polis Merkezi Amiri Başkomiser Melih Akın da katıldı.

SAHURA KADAR ASAYİŞ
İzmit Emniyeti'nin bir arada bulunduğu iftar programında masada konuşulan konu ise yine İzmit'in asayişi ve İzmitliler`in güvenliği oldu. Okunan ezanla birlikte açılan oruçların ardından konuşan İzmit İlçe Emniyet Müdürü Güner Yılmaz, İzmitliler`in ramazan ayını daha rahat geçirebilmeleri için sahura kadar asayiş uygulamalarında bulunduklarını ve bunun da karşılığını çok iyi bir şekilde aldıklarını söyledi.

HUZURLU BİR BAYRAM
İzmit'te bulunan polis merkezlerine 30'a yakın polis takviyesinde bulunduklarını söyleyen Yılmaz, “Ramazan ayında yaptığımız asayiş uygulamalarıyla özellikle hırsızlık olaylarında yüzde 30 oranında bir düşüş yaşandı. İzmit halkının iyi ve kötü gününde her zaman yanındayız. Ramazan ayını huzurlu geçiren vatandaşlarımız, Ramazan Bayramı'nı ve sonrasını da daha huzurlu geçirmeye devam edecek" dedi.
[Resim: 802forum41_admin_imza_tn.jpg]
[Resim: 802_imza.png]
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi