Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elinde Silahla Kendini İşyerine Kilitledi
#1

Google Reklamları


[Resim: news-1a0b629a3ba671c6c1d7.jpg]

Kuruçeşme’de bir kişi daha önce çalıştığı işyerinin sahibini silahla rehin aldı

Akşam saatlerinde İzmit Kuruçeşme İnkılap Caddesi Hülya Sokak üzerinde faaliyet gösteren Kardelen Mobilya isimli iş yerine giren Hayrettin Özkan eski patronu olan işletme sahibi Hüseyin Aktürkoğlu`nu silahla rehin aldı. Eski patronunu silahla rehin alan Hayrettin Özkan isimli şahsın psikolojik sorunları olduğu ve daha önceden silahla adam yaralamaktan kaydının olduğu öğrenildi.

ALACAK VERECEK DAVASI
Yaklaşık bir saat boyunca eski patronunun kafasına dayadığı silahla ölüm tehditleri savuran Hayrettin Özkank korkudan kusmaya başlayan eski patronunu serbest bıraktı. Daha sonra aralarında alacak verecek davası olduğunu söylediği Ertuğrul E. isimli şahsın dükkana getirilmesini isteyen Hayretin Özkan bu seferde eski patronun dükkanına kendini kilitledi.

SONUNDA TESLİM OLDU
Çevrede geniş güvenli önlemleri alan polis ekiplerinin yanı sıra 112 acil servisi ve itfaiye ekiplerde hazır bulundu. Polislerin ikna cabalarını sonuçsuz çıkaran Hayretin Özkan yanına yaklaşan olursa kendini vuracağını söyledi. Mobilyacı dükkanın camlarını da kıran Hayrettin Özkan iki saat süren olay sonunda polis ekiplerince ikna edilerek teslim oldu.
[Resim: 802forum41_admin_imza_tn.jpg]
[Resim: 802_imza.png]
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi