Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dilovası belediyesi karıştı
#1

Google Reklamları


[Resim: 08.01.2012-03.38.16__dilova.jpg]Dilovası Belediyesi’nde büyük bir kavga yaşandığı ileri sürüldü. İddialara göre; Dilovası Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü olarak görev yapan Hüseyin Öztürk Tavşancıl'daki belediye binasında saldırıya uğradı

Dilovası Belediyesi fena karıştı. İddialara göre; Dilovası Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Hüseyin Öztürk, iş alımı konusunda ısrarcı davranan Yılmaz Y. tarafından saldırıya uğradı. Saldırgan Yılmaz Y., bir süre önce bazı hafriyat işlerini almak için Dilovası Belediyesi`nin Tavşancıl`daki hizmet binasına gitti ve müdür Öztürk`ten iş almak istedi. Yaşanan tartışmada Şahsın ısrarlı davranışı üzerine bina içerisinde arbede yaşandı.

GÖZLATINA ALINDI
Çevre müdürlüğünün odasını basıp müdür Öztürk`ü darp eden saldırgan Yılmaz Y., belediye çalışanlarının ve vatandaşların olaya müdahale etmesiyle olay yerinden kaçtı. Dilovası polisi saldırganı kısa sürede yakaladı. Burada gözaltına alınan şüpheli Yılmaz Y., ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Konuyla ilgili bilgisine başvurduğumuz belediye başkanı Cemil Yaman ise, olayın yansıtıldığı gibi olmadığını söyledi.

BAŞKAN İNKAR ETTİ
Başkan Yaman, “Olay Tavşancıl hizmet binasında olmuş. Bir belediye çalışanıyla arkadaşı konuşurken bir anda ses tonları yükselmiş bir tartışma yaşanmış. Anlatıldığı gibi büyük bir olay yok. Tartışma sonrası zaten bir araya gelip sorunu çözmüşler” dedi.
[Resim: 802forum41_admin_imza_tn.jpg]
[Resim: 802_imza.png]
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi