Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DERİNCE MHP’DE İSTİFA BİLİNMEZLİĞİ
#1

Google Reklamları


[Resim: 27.02.2012-09.23.11__der.jpg]
MHP İl Başkan Yardımcısı Selim Çakır tarafından darp edildiği gerekçesiyle partisinden istifa eden Selim Özbek’in ardından çok sayıda istifa olduğu söylentileri çıkarken, şuana kadar kimsenin istifa dilekçesini partiye sunmadığı ortaya çıktı

MHP`de kongre sürecinde yaşanan olayların ardı arkası bir türlü kesilmiyor. Geçtiğimiz hafta MHP eski İl Yöneticisi ve Derince ilçe başkan adayı Selim Özbek, il başkan yardımcısı Selim Çakır aleyhinde yaptığı açıklamalar nedeniyle Çakır ve yanındakiler tarafından darp edilmişti. Olay gecesi hastaneden darp raporu alan Özbek, Çakır`dan da şikayetçi olmuştu. Bu gelişmenin ardından Özbek, partisinden istifa etmiş, Çakır ise polisteki ifadesinin ardından serbest bırakılmıştı.

31 İSTİFA DAHA!
Özbek`in istifasının ardından Derince teşkilatından çok sayıda partilinin istifa ettiği söylentileri çıktı. Ancak ilçe başkanı Emin Şimşek, şuana kadar hiçbir istifanın kendisine ulaşmadığını söylerken, MHP üyesi Yücel Kantaroğlu ve beraberindeki 31 kişi istifa ettiklerini açıkladı. Şişmek, şuana kadar sadece Özbek`in istifasının kendilerine geldiğini söyleyerek “Elime istifa ulaştığı anda da zaten kamuoyuyla paylaşırız. Şuan ki söylentiler asılsız” dedi.

PARTİYİ BİTİRMEK İÇİN
Yaşanan olayın partiyle alakası olmadığını söyleyen Şimşek, “Özbek ile Çakır`ın arasında yaşananlar ikili arasında yaşanmıştır. Bu olaylar MHP`yi Derince`de bitirme çabası içindir. Ancak biz bu sorunu çözeceğiz. İstifa eden arkadaşlarımızda bizlere dilekçelerini sunmadılar. Bu yaşanan olayların da partiyle hiçbir alakası yoktur” diye konuştu.

İŞTE İSTİFA EDENLER
İstifa ettiğini söyleyen Yücel Kantaroğlu ise, il başkan yardımcısı Selim Çakır tarafından dövülen Selim Özbek`e destek olmak için şu isimlerin partiye istifalarını sunduğunu ileri sürdü; Yasemin Kantaroğlu, Mahmut Saka, Birsen Saka, Emine Bakar, Adnan Pekcan, Sevim Akdilek, Fedai Omurca, Numan Omurca, Sönmez Omurca, Günay Omurca, Selahattin Omurca, Zeki Omurca, Oğuzhan Tektahtasız, Emrah Tektahtasız, Ali Uçar, Soner Kazu, Ferdi Arıbaş, Ahmet eke, Emre Deniz Bilgili, Cevdet Tekoğlu, Güzel Ünal, Tahsin Şafak, Burhan Öztaş, Enver Turgut ve Nevzat Yılmaz.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi