Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darıcada bulunan cesedin kimliği açıklandı
#1

Google Reklamları


[Resim: 18.01.2012-12.19.32__darica.jpg]
Geçtiğimiz gün Darıca’da su kanalının içerisinde iki kurşunla öldürülmüş olarak bulunan cesedin kimliği belirlendi
Geçtiğimiz gün Darıca Piri Reis Mahallesi kenarında su kanalının içerisinde başından iki kurşunla öldürülmüş bir erkek cesedi bulunmuştu. Öldürülen kişinin cinayete kurban gittiği belirlenirken, üzerinden kimlik çıkamayan kişinin kimliğinin belirlenmesi için ekipler soruşturma başlatmıştı. Öldürülen ceset ise otopsisi yapılmak üzere İstanbul Adli Tıp Kurumuna gönderilmişti.

KIZI BAŞVURUDA BULUNDU
Pazartesi günü Darıca`da ikamet eden Sultan Akın 56 yaşındaki babanın kayıp olduğunu bildirerek polis karakoluna kayıp müracaatında bulundu. Kayıp müracaatının ardından Sultan Akın`ın tariflerine uyan ve öldürülen cesedin fotoğraflarını gösterdiler. Talihsiz kız babasının öldürülen kişi olduğunu tespit etti. Bunun üzerine öldürülen şahsın kimliği de belirlendiği öğrenildi.

FAİL VEYA FAİLLER ARANIYOR
Cesedin Darıca`da ikamet eden emekli berber olan Veli Özel (56)`e ait olduğu netleşmiş oldu. Emekli olduktan sonra da çalışmaya devam ettiği öğrenilen Özel`in kim veya kimler tarafından öldürüldüğü ise hala bilinmiyor. Polis ekipleri Özel`in yakın çevresi ile onunla irtibatta olan kişileri belirlemeye çalışıyor. Olayla ilgili soruşturma çok yönlü olarak devam ediyor.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi