Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CÜBBELİ HOCA’YA İŞKENCE YAPILIYOR
#1

Google Reklamları


[Resim: 790cubbeli_ahmet_hoca_isk.jpg]
104 gündür tutuklu bulunan duruşmaya bile çıkartılmayan Cübbeli Hoca önceki tutukluluk sürecinde yaşadığı işkencelerin tekrar yaşatıldığını, bazı temel haklarının engellendiğini söyledi ve yetkililere seslendi:

Muhterem Müslümanlar! Geçen hafta cuma günü hastaneye gitmem icap etti, siz de haber almışsınızdır. Malumunuz şeker düzenim tamamen bozuldu, sürekli kramplardan dolayı tahiyatta kırk şekle girer oldum. Ayrıca şah damarımdaki ve kalbimdeki sitentlerin durumu meçhul, bakılmayalı bir sene kadar oldu. Evvelce baypastan 7 ay sonra kısa bir zaman içinde şahdamarım 100/95 düzeyinde âniden tıkanmıştı. 2002’deki hapis hayatımdan sonra da kalp damarlarım tıkanarak çıkmıştım. Bu yüzden kontrol talep ettim.
Fakat başkaları sudan bahanelerle aylarca hatta yıllarca hastanelerde kalırlarken maalesef beni doktorların işten çıkış yaptığı saatte, saat 3.30’da sevk ettiler. Orada da doktorlara müdahale ederek apar topar geri gönderdiler. Hiçbir tetkikim doğru dürüst yapılmadan boşuna perişan oldum, uykusuz kaldım, 3 gün kendime gelemedim. Bayburt’a senfoni orkestrası götürüp millete dinletmişler de sonra “Nasıl buldunuz?” diye sorduklarında “Bayburt, Bayburt olalı böyle zulüm görmedi” cevabını almışlar ya tam da öyle.
Ama yetkisi olup da bu zulümlere izin verenlere Niyâzî Mısrî Hazretleri’ni hatırlatırım, o zâtın ahlarıyla koca devlet-i aliye çöktü de bu zalimler mi yıkılmayacak?! Bu usturanın iki tarafı da keser, yani beddua da böyledir. Bir zahmet Niyâzî Mısrî Hazretleri’nin başına gelenleri, Limni adasına sürgün ediliş kıssasını ve akabinde yaşananları okusunlar da belki tam fırsat kaçmadan kurtulabilirler.
Ben daha ne diyeyim?! Evvelce olduğu gibi şimdi de yürüyüş yapma hakkı, ziyaretçi hakkı ve hastane hakkı gibi birçok haktan mahrum bırakılıyorum. Tek diyeceğim Yûsuf (Aleyhisselâm)ı kaybeden babasının söylediği gibi:
“(Bana düşen) güzel bir sabır! Yardım istenilecek tek merci ise ancak Allâh!” (Yûsuf Sûresi:18’den) demekten ibaret…
22 Mart 2012 Ahmet Mahmud Ünlü
—————————————————————-
CÜBBELİ HOCAMIZ’A BU İŞKENCELERİ REVA GÖRENLERİ, MÜSLÜMAN GEÇİNİP YETKİSİ OLDUĞU HALDE ENGEL OLMAYANLARI, YİNE MÜSLÜMAN GEÇİNEN VE BU ZULME SESİNİ ÇIKARTMAYAN MEDYA SAHİPLERİNİ YÜCE ALLAH’A HAVALE EDİYORUZ.
[Resim: 802forum41_admin_imza_tn.jpg]
[Resim: 802_imza.png]
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Cübbeli Ahmet Hoca Hastaneye kaldırıldı D8-KGT 0 1,639 03.08.2012, 02:25
Son Mesaj: D8-KGT
  Cübbeli Ahmet Hoca'nın yerine geçen Kim D8-KGT 0 1,633 18.01.2012, 13:38
Son Mesaj: D8-KGT

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi