Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Combofix 2014 10 Dakikada Pc Nizi Düzeltir (Güncel)
#1
Combofix 2014
Yeni Versiyon: 14.1.1.1-2014-3 ocak
Dikkat: combofix i çalıştırmadan önce bilgisayarınızdaki antivirüs programını devre dışı bırakınız.
ComboFix tarafından oluşturulan bir program, YEDEKLER bilinen kötü amaçlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı tarar, ve ne zaman bulundu, otomatik olarak bu enfeksiyonları temizlemek için çalışır. ComboFix de, en yaygın ve en güncel malware büyük miktarda kaldırmak mümkün olmanın yanı sıra, kötü amaçlı yazılımları kaldırmak için program tarafından otomatik olarak kaldırılmaz eğitimli yardımcıları tarafından da kullanılabilir gösteren bir rapor görüntüler.
[Resim: 515_combofix_2012_indir.png]
Şu anda ComboFix sadece aşağıdaki Windows sürümlerinde çalıştırabilirsiniz:

Windows XP (32-bit sadece)
Windows Vista (32-bit/64-bit)
Windows 7 (32-bit/64-bit)
Özel bir yardımcı tarafından istenir sürece ComboFix çalıştırmak olmamalıdır. Ayrıca, bu aracın gücü nedeniyle bu kuvvetle tavsiye olan birisinin gözetimi olmaksızın ComboFix tarafından görüntülenen bilgilerin herhangi üzerine hareket etmeye çalışmayın şekilde eğitilmiş. Bunu yaparsanız, bilgisayarınızın normal işlevselliği ile ilgili sorunlara yol açabilir .

ComboFix çalıştırdığınızda otomatik olarak aşağıdaki konumlardan dosyaları silmek olacağını da belirtmek gerekir :

Windows Geri Dönüşüm Kutusu'nu
Temporary Internet Files
Temp Folder
Bu konumu korumak istediğiniz dosyaları saklıyorsanız, yukarıdaki geçici depolama yerleri güvenmek yerine daha güvenli bir konuma hareket etmesini tavsiye edilir.

ComboFix Simge


Biz ComboFix başlatmak için neredeyse hazır, ancak bunu yapmadan önce, biz ComboFix çalışan diğer programlar ile herhangi bir çakışma olması için bazı önleyici tedbirler almak gerekir. Bu noktada aşağıdakileri yapmanız gerekir:

Bu da dahil olmak üzere tüm açık Windows kapatın.
ComboFix düzgün bir şekilde çalışmasını etkileyebilir olarak çalışan tüm Antivirus, Antispyware ve Firewall programları kapatın veya devre dışı bırakın. Bu tür programları devre dışı bırakma hakkında talimatlar bu konu bulunabilir .
Bu iki adım tamamlandıktan sonra, masaüstünüzde bulunan ComboFix simgesini çift tıklatın. Lütfen unutmayın, bir kez durak için program neden olabilir ComboFix penceresinde herhangi bir yeri tıklatın olmamalıdır ComboFix başlatmak. Aslında, ComboFix çalışan olduğunda, tüm bilgisayarınıza dokunmak yok. Tarama, bir süre alabilir, bu yüzden lütfen sabırlı olun.

Bir kez simgesine çift tıklayın, aşağıdakine benzer bir ekran görebilirsiniz.
[Resim: 278_combofix_2012_indir_1.jpg]
[Resim: 500_combofix_2012_indir2.jpg]
Windows Dosya Aç Güvenlik UyarısıComboFix dijital imza olmadığı için Windows bu komut istemi. Bu gayet normal ve güvenli olduğunu ve üzerine tıklayın Run devam düğmesine basın. Windows Vista veya Windows 7 kullanıyorsanız ve program çalışmaya devam etmek istiyorsanız almak isteyen UAC istemi varsa, Evet düğmesine tuşuna basmalısınız .

Aşağıda gösterildiği gibi Şimdi ComboFix yasal uyarı ekranı göreceksiniz.
[Resim: 539_combofix_2012_indir3.jpg]
ComboFix Yasal UyarıReddi ile okumak ve bunu kabul etmiyorsanız, o zaman lütfen tıklayınız Lütfen programından çıkmak için İptal düğmesine. Aksi takdirde, devam etmek için üzerine tıklamanız gerekmektedir Kabul ediyorum butonu . Kabul Ediyorum tıkladıysanız, ComboFix artık bilgisayarınızda kendisi kuracaktır. Ne zaman yapılır, bir mavi ekran aşağıda gösterildiği gibi görünecektir.
[Resim: cf-preparing.jpg]
ComboFix Çalıştır hazırlanıyorComboFix şimdi çalıştırmak için hazırlanıyor. Tamamlandığında ComboFix otomatik bir Sistem Geri Yükleme noktası oluşturmaya çalışacaktır önceki bir yapılandırmaya geri yükleme programı kullanırken herhangi bir sorun ortaya çıkarsa. ComboFix geri yükleme noktası oluşturma işlemi bittikten sonra, aşağıdaki resimde gösterildiği gibi daha sonra yedekleme Windows Kayıt Defteri.
[Resim: 353_combofix_2012_indir4.jpg]
ComboFix Windows Kayıt Defteri yedeklenmesiWindows Kayıt Defteri bitmiş yedeklenen sonra ComboFix Windows Kurtarma Konsolu yüklü olup olmadığını tespit etmek için çalışacaktır. Zaten yüklediyseniz, bu bölüme atlayın ve okumaya devam edin. Aksi takdirde aşağıda gösterildiği gibi aşağıdaki iletiyi görürsünüz:

[Resim: 474_combofix_2012_indir5.jpg]
ComboFix Kurtarma KonsoluYukarıdaki mesaj kutusu, lütfen tıklayın ComboFix için devam etmek için Evet düğmesine. ComboFix tarafından verilen Kurtarma Konsolu Yüklemeyi tamamlamak için adımları ve talimatları takip edin. Bir kez kurulumu tamamlandıktan sonra, aşağıda gösterilen ekran ile sunulacak.
[Resim: 742_combofix_2012_indir6.jpg]
ComboFix Biten Kurtarma KonsoluArtık basın devam etmek için Evet düğmesini. Yüklemek için başarısız olduğunu belirten bir ileti aldığınızda, Kurtarma Konsolu'nu yükleme sırasında herhangi bir zamanda, ComboFix bilgisayarınızın tarama ile devam etmek için izin verin . Yapılır ve bir günlüğü oluşturuldu, daha sonra bulunan adımları kullanarak Kurtarma Konsolu'nu manuel yükleme gerçekleştirebilirsiniz elle yüklemeden Windows Kurtarma Konsolu bölüm .

ComboFix şimdi artık İnternet üzerinde olduğunu belirten herhangi bir uyarı alırsanız, bu yüzden sürpriz ya da endişe yok, Internet üzerinden bilgisayarınıza bağlantısını kesecektir. ComboFix tamamlandığında otomatik olarak Internet bağlantısı geri alacaktır.

ComboFix artık bilinen enfeksiyonları için bilgisayarınızı tarama başlayacaktır. Bu prosedür biraz zaman alabilir, bu yüzden lütfen sabırlı olun.

[Resim: 410_combofix_2012_indir7.jpg]
ComboFix enfeksiyonları için bilgisayarınızı tarıyorProgram bilgisayarınızı tararken, saat biçimini değiştirmek, böylece Bunu görünce kaygı duymayın. ComboFix bittiğinde önceki ayarları saat ayarlarını geri. Ayrıca güncellenmektedir ComboFix pencerede metin, tarama çeşitli aşamalarında geçer gibi göreceksiniz. Bunun bir örneği aşağıda görülebilir.

[Resim: 983_combofix_2012_indir8.jpg]


ComboFix AutoScan AşamalarıBu yazının yazıldığı zamanda aşağıdaki resimde gösterildiği gibi toplam 50 aşamaları vardır, bu yüzden lütfen sabırlı olun. Zaman geçtikçe çalıştırdığınızda aşamaları miktar farklı aşamaları miktarı, eğer öyleyse kadar gidecek, lütfen kaygı duymayın.
[Resim: 746_combofix_2012_indir9.jpg]
ComboFix AutoScan 34. SahneComboFix çalışması tamamlandığında, aşağıda gösterildiği gibi günlük rapor hazırlığında olduğunu bildiren bir ekran göreceksiniz.

[Resim: 646_combofix_2012_indir10.jpg]
ComboFix günlük rapor hazırlanıyorBu biraz zaman alabilir, bu yüzden lütfen sabırlı olun . Windows masaüstü ortadan görürseniz, endişelenmeyin. Bu normaldir ve bitmeden ComboFix masaüstünüze geri yüklenir. Sonunda devletlerin programı neredeyse bitmiş ve programları günlük dosya veya rapor söylüyorum, yer alacak yeni bir ekran göreceksiniz \ ComboFix.txt: C . Bu aşağıdaki resimde görülebilir.
[Resim: 938_combofix_2012_indir11.jpg]
ComboFix neredeyse bitti!ComboFix tamamlandığında, bu program otomatik olarak kapanır ve özgün biçimine geri saati değiştirmek olacak. Daha sonra, aşağıda gösterildiği gibi sizin için otomatik olarak günlük dosyası gösterecektir.
[Resim: 133_combofix_2012_indir12.jpg]
ComboFix Giriş DosyasıArtık Combofix çalıştırmak soruldu konuya bir cevap olarak bu günlüğü göndermek gerekir. Yardımcı şimdi bu log analiz ve bir sonraki yapmak istiyorum ne bildirin. Combofix çalıştırdıktan sonra Internet bağlanma sorunları yaşıyorsanız, o zaman okuyun elle geri Internet bağlantısı bölümünde .

ComboFix, hatta ilk çalıştırma, yaşadığınız sorunlar sabit olabileceği mümkündür. Biz yine de, büyük olasılıkla yardımcı daha da analiz etmek için ihtiyaç duyacağı arta kalan enfeksiyonların olacak gibi yardım alan bu konunun günlük yazılan öneririz.


ComboFix kaldırmak nasıl

ComboFix kaldırırsanız aynı zamanda ComboFix taranmış ve bilgisayarınıza temizlenir oluşturulan tüm yedekleme ve karantinaya kaldıracağını lütfen unutmayın. Bu nedenle, bilgisayarınıza doğru şekilde çalıştığını ve artık, yedeklenen ya da karantinaya alındı ​​dosyaları herhangi bir ihtiyaç olduğundan yüzde yüz emin olduğunuzda sadece ComboFix kaldırın.

ComboFix Windows XP'den kaldırmak için lütfen aşağıdaki adımları uygulayın :

Başlat düğmesini (tıklayın ) ve ardından Run menüsünden. Aşağıdaki resimde gösterildiği gibi Çalıştır iletişim kutusu açılacaktır:
[Resim: 172_combofix_2012_indir13.jpg]

Yeni Versiyon: 14.1.1.1-2014-3 ocak


Eklenti Dosyaları
.exe   ComboFix.exe (Boyut: 4.92 MB / İndirilme: 12)
[Resim: 802forum41_admin_imza_tn.jpg]
[Resim: 802_imza.png]
Alıntı
#2
teşekkürler arkadaşım işime yaradı Smile saygılar
Bul
Alıntı
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi