Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Türk Şirketi EuroCloud Awards'dan En iyi Teknoloji Firması Ödülünü Aldı
#1
[Resim: 2zqbxbn.jpg]

Turizm sektörüne bulut tabanlı servisler sunan CloudArena şirketi, Türkiye Cumhuriyeti'nde bu yıl ilk kez düzenlenen Avrupa Bulut Ödülleri'nin TR ayağında, En İyi Teknoloji Şirketi alanında birincilik ödülünü aldı. Bununla 28 ülkeden adaylar arasında Türkiye'yi temsil edecek.
Cloud Arena'ya EuroCloud Awards'ın Türkiye birincilik ödülünü kazanmasını sağlayan projesi ise HotelRunner.


HotelRunner ne yapar?
HotelRunner, tesis veya otelinize özel on-line içeriğinizi çok kolay bir şekilde oluşturup içeriği yönetmenizi, dünya çapında tanınmanızı arttırmanızı, müşteriler ve otelinizi yönetip durumlarını anlık öğrenmenizi ve bunun yanında tüm çevrimiçi mecra ve kanallardan tesis rezervasyonu kabul etmenizi sağlayan bulut tabanlı otel yönetim ve pazarlama sitesidir.


HotelRunner otelim için neler yapabilir?
HotelRunner, çevrimiçi fiyat ve oda yönetim sistemi, hoteliniz için profesyonel bir web sitesi ve Facebook sayfası, tüm on-line rezervasyon ve ödeme kabul etme imkanı, mevcut müşterilerinizin yönetimi ve sosyal medya görünürlüğünü üst noktalara çıkarmak için kullanabileceğiniz sosyal kupon ve promosyonlar sağlar. Bulut tabanlı servisimiz web'de, mobil cihazlarda sorunsuz çalışır.


HotelRunner yeni müşteri kitleleri çekmeme nasıl katkıda bulunur?
HotelRunner odalarınızı kendi web sitenizden ve Facebook vasıtasıyla rezervasyon yoluyla satmanızı; küresel on-line satış kanalları ve acentelerle sistem entegresi sağlar.

HotelRunner'la hotelimin odalarını satışa sunmak için için ne kadar ödemeliyim?
Baştan satın almanız gereken hiçbir şey yok, kurulum ücreti yoktur. Ücretsiz başlayabilir ve gerekli görüyorsanız kullandıkça ödeyebilirsiniz. Hemen şimdi hotelinize bir iyilik yapıp otel yazılımları alanında uzman bir bulut platformuna tesis yönetiminizi taşıyın.
Bul
Alıntı
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi