Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BELEDİYE BASIN BÜROSUNUN İŞGÜZARLIĞI, BAŞKANI ZOR DURUMDA BIRAKTI
#1

Google Reklamları


[Resim: 18.01.2012-04.31.08__yaman.jpg]
Dilovası Belediyesi'nden servis edilen 'Başkan Yaman'ın Marmaray Ziyareti' başlıklı basın bülteniyle dağıtılan fotoğrafın fotomontaj olduğu ortaya çıktı.

Dilovası Belediyesi'nden basın kuruluşlarına servis edilen 'Başkan Yaman'ın Marmaray Ziyareti' başlıklı basın bülteniyle dağıtılan fotoğrafın fotomontaj olduğu ortaya çıktı. Dilovası Belediyesi`nden yapılan açıklamada, "Teknik personelin sehven üzerinde oynamalar yaptığı fotoğraflar verilmiştir" denilerek bunun AKP`li Belediye Başkanı Cemil Yaman'ın bilgisi dışında verildiği ileri sürüldü.

FOTOMONTAJ
Dilovası Belediyesi Basın Yayın Servisi tarafından yerel gazetelere servis edilen basın bülteni ile dağıtılan fotoğrafa dikkatlice bakılınca, fotoğrafın fotomontaj olduğu, başlarında baretleriyle inceleme yapan gruptan bir başkasının başına Başkan Cemil Yaman'ın fotoğrafının monte edildiğini anlaşıldı. Basın bülteninde de 'Dilovası İlçesi Belediye Başkanı Cemil Yaman ve ekibinin Marmaray Projesi çalışmalarını incelemek için yerin metrelerce altında teknik gezi yaptığı' belirtildi.

YAMAN'IN BİLGİSİ DIŞINDA
Fotoğrafla ilgili olarak daha sonra Dilovası Beldesi Belediyesi'nden yapılan açıklamada ise, gönderilen basın bülteninde başkanın ağzından ifadeler kullanılmasına rağmen, bunun Belediye Başkanı Cemil Yaman'ın bilgisi dışında servis edildiği belirtilerek şöyle denildi: "Marmaray projesi gezisi kapsamında teknik başkan yardımcısı Fatih Dikici başkanlığında bir teknik gezi düzenlenmiştir. Yapılan gezinin resimleri basın servisine verilirken sehven teknik personelin kendince üzerinde oynamalar yaptığı resim verilmiştir. Basın servisi personelinin gözünden kaçan bu hata bilgi yetersizliğinden ve başkan Cemil Yaman'ın bilgisi dışında basına servis edilmiştir."
[Resim: ssas.jpg]
[Resim: 802forum41_admin_imza_tn.jpg]
[Resim: 802_imza.png]
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi