Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baskılı balon siparişi ve üretimi
#1
Site Adresi: http://baskilibalon.p.ht/

Baskılı balon üreten şirketler kendileri uzman personeli göndererek mekânda ne kadar ve nerelerde balon kullanılması gerektiğinin tespit çalışmasına yardımcı olacaktır.

Baskılı balonların kullanım alanlarına baktığımız zaman özel günlerde, düğün, nişan, sünnet törenlerinde, şirketlerin tanıtım günlerinde, özel kampanya günlerinde, kokteyllerde, açılış günlerinde vb bir çok günde size çok yardımcı olacaktır.

Çocukların ilgisini yetişkinlerden fazla çektiğini düşünseniz de yaşı kaç olursa olsun balon gördüğünde yüzü gülmeyen insan sayısı azdır. Baskılı balon şirketleri aynı zamanda çok sayıda balonu birbirlerine istediğiniz şekillerde bağlayarak büyük şekiller oluşturmanıza da yardımcı olacaklardır.Baskılı balonlarda belli bir kalıp yoktur.baskılı balonlar hem süsleme için hem de şirketlerin reklam ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İsterseniz tek yüzey üzerine baskı yaparsınız. İsterseniz de çift yüzey üzerine hem baskı hem de tanıtımınızı yaptırın. baskılı balonlar ile son derece karlı bir reklam stratejisi belirlemiş olacaksınız. Basklı balonlar ile hem ilgi çekici hem de çok güzel mesajlar vererek güne ait bir anı yaratabilirsiniz. Baskılı balon yöntemi bu pratik ve ucuz yöntemlerin en çok tercih edilenidir.

Balon baskısı için özel hazırlanmış makinelerde önce balonlarınız istediğiniz renklere boyanıyor sonra arzu ettiğiniz desenler özel boyalar ile üzerlerine basılıyor. Baskılı balon yöntemi bu tarz kolay çözümlerin başında gelir.

Baskılı balon üretimi de kolay olduğundan acil durumlarda siparişlerinize çok beklemeden ulaşabilirsiniz. Herhangi bir montaj ya da sökülme işlemi gerektirmediğinden ekstra bir masrafa ihtiyaç duymadan partiyi çok daha eğlenceli bir hale çevirebilirsiniz. Baskılı balon ile reklamınızı hazırlarken ekstra bir yardımcıya ihtiyaç duymazsınız. Baskılı balon bunlardan biridir.

Kolay, pratik ve ucuz yoldan hazırlanabilecek balonlar ilk izlenimde hoş bir görüntü sağlayacak ve insanın içindeki çocuksu yanı ortaya çıkaracaktır. baskılı balonlar ile o günü çok daha özel bir şekle dönüştürebilirsiniz. Sünnet düğünü, nişan, evlilik, balo, kokteyl, kına vb özel günlerde Firmalar logolarını veya tanıtım ürünlerini bu yolla yayarak balonları çok iyi bir tanıtım aracı olarak kullanmaktadırlar.

Gerek boyut gerek renk, gerekse üzerine yerleştireceğiniz resmi veya yazıyı istediğiniz gibi belirleyeceğinizden basmakalıp, başka insanların daha önce hazırladığı ürünlere de bağlı kalmak zorunda kalmıyorsunuz. Baskılı balonların birçok kullanım kolaylığı da vardır. İki taraflı baskı yapma imkanı sunmaktadırlar.Baskılı balonlar bu anlamda amaçlarına tam anlamı ile hizmet etmektedirler.|Serigraf baskı yöntemi kullanılarak yapılan bu baskılı balon hemen hemen her türlü boyutlarda olabilmektedir. Baskılı balonların üzerine her türlü özel tasarım olan figürler veya logolar da basılabilmektedir. Ayrıca özel günler için de çok güzel baskılı balon siparişi de verilebilmektedir.Baskılı balon ile ilgili olarak belli bir sektöre bağımlıdır diyemeyiz.

Ayrıca her türlü ebatta balon siparişleri de verilebilmektedir.Baskılı balon ile daha keyifli bir hal almaktadır. Eğer Basklı balon kullanmak istiyor, fakat hangi şekil ya da deseni bastıracağınızı düşünüyorsanız bunu merak etmeyin. Baskılı balonlar en ucuz reklam yöntemidir.
Bul
Alıntı
  


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  logo baskılı balon fiyatı TavukIzgara 0 3,120 07.12.2016, 13:02
Son Mesaj: TavukIzgara
  toptan baskılı balon fiyatları TavukIzgara 0 2,733 02.12.2016, 12:43
Son Mesaj: TavukIzgara

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi