Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bahçe Mobilyalarınızın Tadını Çıkarın
#1

Google Reklamları


Site Adı: Bahçe Mobilyalarınızın Tadını Çıkarın
Site Adresi: evidea.com

Kış ayından çıktığımız şu günlerde vücudumuzun ihitiyacı olan bütün d vitaminini güneşten alabiliriz.Hem de hiçbir zahmet harcamadan. Yapmamız gereken tek şey bahçe mobilyalarımıza kurulup güneşin tadını çıkarmak.
Yaz aylarında denize gidemeyenler üzülmesin. Çimlerinizi çim biçme makinası ile güzelce ve zahmetsiz bir şekilde biçebilir, çapa makinalarıyla da bahçenizi çiçeklerle bezeyebilirsiniz. El aletleri sizin en büyük kurtarıcınız olacaktır. Bu işlemlerden sonra bahçeniz bir tatil köyünü aratmayacaktır.
Çayınızı, kahvenizi alıp müzik dinleyerek çimlere uzanabilir ya da misafirlerinizle birlikte bahçe mobilyalarının konforunu yaşayabilirsiniz. Toprakla çimenle çiçeklerle uğraşmak size ruhsal açıdan da çok iyi gelecektir. Şehrin keşmekeşinden sıyrılıp menekşenizin çiçek açtığını görmek sizce de hoş olmaz mı?
Gündüz kahvaltı yapabilir, akşamüstü beş çayınızı yudumlar, akşam da ay ışığı altında arkadaşlarınızla hoş sohbetler edebilirsiniz. Tabi bunun için çimlerinizin nizamlı bir şekilde biçilmiş olması ve bahçe mobilyalarınızın rahat olmasında fayda var. Misafirlerinizin sırtı ağrısın istemezsiniz değil mi?
Kışın yeterince karda kızakla kaydıysanız artık yaza uyum sağlamanın vaktidir. Rengarenk kıyafetlerle deniz kenarında dalga sesleri eşliğinde güneşlenmek size de çok iyi gelecek. Dejarz olarak gündelik hayatta sorunlarla daha kolay baş edebildiğinizi göreceksiniz.
El aletleri size ufak sorunları çözmenizde yardımcı olacak ve çim biçme makinalarıyla çok kısa sürede çimleriniz biçilmiş olacak. Kendinize daha çok vakit ayırabilmek için teknolojiden faydalanmakta yarar var. Eskiden saatlerinizi alan bir çapalama işlemi artık çapa makinaları sayesinde çok kısa sürede yapılabiliyor.
Durup düşünmeye, nefes almaya herkesin ihtiyacı vardır. Zaman zaman ruhumuzu dinlemeye de ihtiyaç duyarız. Ruh ve beden bir bütündür . Eğer bunlardan birini ihmal ederseniz çeşitli rahatsızlıklar baş gösterir. Kendinize çok yüklenmeyin ve küçük kaçamakların tadını çıkarın. Bahçeye çıkın kuş cıvıltılarını dinleyin, havanın teninize değişini hissedin. Gözlerden uzak yerlerde sandaletlerinizi çıkarıp toprakta yürüyün ve rahatlayın.
Günlük rutine ayak uydurmak kimi zaman insanları çok sıkar. Bu rutini küçük dokunuşlarla keyifli hale getirmek sizin elinizde. Sabah uyandığınızda kahvaltınızı mutfakta bir köşede yemek yerine, bahçe mobilyalarınıza kurulup bahçede kahvaltı ederek güne başlamak , bütün gününüzün güzel geçmesini sağlayacaktır.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi