Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Araç Kiralamanın En uygun yolu
#1
Araç Kiralama En Uygun
En uygun günlük araç kiralama tüyoları hakkında yazdığım bir önceki makale hakkında bir çok soru sorulduğu için herkesin sorularına ortak bir makalede cevap vermek istedim. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için sizleri minnet duygusuyla yürekten selamlıyorum. Sizler bu yazılarımızı okudukça bizler de sizler için üretmeye ve bilgi paylaşımı yapmaya devam edeceğiz.
En uygun fiyata araç kiralama internette çok fazla dolaşıyor. Bazen benim bile facebook ya da instagramda karşıma çıkıyor. O reklamların hepsine tıklıyorum ve içeriğe bir bakıyorum. Burada araç kiralama şirketlerine de seslenmek istiyorum. Lütfen özellikle yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte araç kiralamak isteyen vatandaşlarımızı enayi yerine koymayınız. Güzel kardeşim reklamın başlığına yazmışsın. Demişsin ki günlük 100 TL'ye Passat veriyoruz. Hemen sazan avı gibi herkes reklama tıklıyor. Hatta direkt aramadan bilgi almadan bu bahsi geçen şirkete bile gidenler oluyor. En sonunda benim güzel vatandaşım buraya kadar gelmişken bir araç kiralayayım bari diyor. Şimdi sizlere ankara uygun araç kiralama şirketleri hakkında söyleyeceklerimi iyi dinleyin. Günlük araç kilometre başına fiyat veriyorlar. Yani adam Passat için günlük 100 TL istiyor ama sana 100 km sınırı koyuyor. Bunu sana elbette söyleyecekler ama bu tarz reklamlara kanmayın diye en baştan uyarımı yapıyorum. Türkiye genelinde araç kiralama şirketleri bir aracın km sınırına 250 km der. Olayı uyanmaya başladınız mı?

Ucuz Filo Kiralama
Ucuz araç kiralama reklamları sadece müşterilerin dikkatini çekip aklı sıra kendi reklamlarını yaparlar. Diyelim ki bir aracı İstanbul'dan kiraladınız ve amacınız da Antalya'ya gitmek. Google haritalar denen bir uygulama var. Aç kardeşim İstanbul-Antalya arası kaç km diye bir bak. Ben söyleyeyim 1100 km. 1100/250 km yap sana bu araç 1100 TL'ye gelir. Hadi diyelim bu kadar ayrıntıyla uğraşamadın. O zaman km başına 1 TL hesapla daha pratik olur. Sen ucuz araç kiraladım diye sevinirken bunları da hesaba katıyor musun? Kısaca sen günde 1000 km yaparsan ve anlaşma günlük 250 km ise rent a car firması senden her 250 km üzeri başına yine km başına ek ücret isteyecek.
Bul
Alıntı
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi