Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android Road Warrior: Top Free Racing v1.1.6 Oyunu İndir
#1
Requirements: Android 2.3
Overview: Race, Shoot and Make Money!
[Resim: 935road_warrior_apk.jpg]
*** Bu oyun hala ücretli verilirken siz buradan ücretsiz indirin ***
PocketGamer: "Mobjoy ücretsiz 2D iPhone araç savaş oyunu Road Warrior için hileler ekleyerek tarz çevirir".
GameZebo: "Road Warrior] Mario Kart, post-apokaliptik bir 2D versiyonu".
AppSpy: "daha iyi araçlar ve güçlü silahları toplamaya başlayın, nakit yığınları kazanırken shreds için araba rip bir patlama"
AppsMeNow: "Road Warrior] Mobjoy en son ve en büyük"
iPhoneAppCafe: "Road Warrior oyun biraz sevimli kılan araba jimnastik yeteneği düzeyi hakkında bir şey bu oyunda araba onlar hızı gibi bir dizi ders boyunca birden fazla takla çevirin."

Road Warrior süper addicting savaş yarış oyunu!

Rakibe karşı Irk ve tabanca ile onları yok. Her şey izin verilir, ancak kaybediyor!Patronlara karşı yarış edebilmek için saygı kazanın. Onları yendi ve onların araba alacak!

+ Mükemmel Yürütme, sikke ve nitro artırır kazanmak için çevirir.
Büyük kamyonlara berline + araba seçenekleri!
+ Keşfedin ve birden fazla parçayı keşfetmek. Tek bir parça içinde birçok yolları vardır. Her araç için en iyi strateji her zaman var!
+ Hassas kontrol ve inanılmaz bir fizik.
+ Gerçekçi ve etkileyici bir grafik!

OYUN KURULUMU İÇİN DETAYLI BİLGİ:

Yükleyin. APK Dosya Oyunlar ve Android Cihazlar Uygulamaları
. APK Dosya Cihaz Android ile uyumlu özel uzantı ve sadece açılmış ve Android tabanlı cihaz monte edilebilir.

SD Card kullanarak Android Aygıt On yükleyin. APK Dosya

İşte ben yüklemek için kullanılan budur. Benim bilgisayar içine indirilmesi ve daha sonra SD Kart kullandıktan sonra cihazımda APK Dosya.

Öncelikle bilgisayarınıza takın. APK dosyasını indirin. Ben başka bir yerde varsa Masaüstü / veya bunu indirirken tavsiye gelecektir ve bu da kolay erişim.

Şimdi veri kablosu ve telefon bağlamadan veya kart okuyucu ya da doğrudan kart bağlamak için başka bir ortalama kullanarak SD Kart için bu dosyayı aktarın. Kolayca ulaşabilir, böylece sizin kolay erişim dosyasını yerleştirin.

Bunu kesin ve Android cihazı geri kartını bir kart okuyucu kullanıyorsanız Bundan sonra cihaz veya / bağlantısını kesin.

Şimdi dosya gezgini (birçok dosya kaşifler piyasada mevcuttur) kullanarak Android cihazı üzerinde dosya açmak, dosyayı açmak bu kısa sürede başlamak için kurulum için sizi uyaracaktır. Bu dosya yükleyin ve yapılır. Şimdi bu oyun veya uygulama keyfini çıkarabilirsiniz.

Doğrudan Android Aygıt On yükleyin. APK Dosya

Ayrıca robot doğrudan cihaz üzerinde. APK Dosya indirebilirsiniz, ancak bunun için bir WiFi veya veri bağlantısı olması gerekir. Ben aktif bir WiFi bağlantısı olan önerecektir. Bir ağ veri bağlantısı kullanıyorsanız o zaman hesabınızda yeterli veri parası kalan ya da yeterli kredi olduğundan emin olun.

Android Aygıt. APK Dosya yükleme Bu şekilde kolay ve de zaman kazandırır.

Şimdi ayna bağlantısını kullanarak dosya indirmek istediğiniz siteyi açın. Şimdi ayna linkine tıklayın ve (dikkatlice izni okuduktan sonra) dosyasını yüklemek için izin vermek

Ayna bağlantısı ve yüksek hızlı WiFi bağlantısı varsa bu en kolay yoludur.

Albüm'ü kullanarak Android Aygıt On yükleyin. APK Dosya

DropBox hesapları yükleme için iyi biliyorum hesapları ve bilgisayar dosyaları ve online hesap senkronize edin. Aynı klasör de cihazınız ile senkronize edilebilir. Bu Android cihaz üzerinde. APK dosyası yüklemenin en kolay yollarından biridir.

Bir DropBox Hesap, bilgisayarınızla birlikte Sync alın ve koyun. Klasöründe APK Dosyalar DropBox Files (bilgisayarınızda) oluşturdu. Ayrıca cihazınızda DropBox uygulamasını yükleyin ve hesaba giriş yapın.

Şimdi,. APK dosyaları açın okuma izni ve sonra dosyayı yükleyin. DONE


Not :
Android cihaz üzerinde. APK Dosya yüklemek için size en uygun olası yollarından birini seçin. Cihazınızda. APK açmasını temel işlem kimliği, okuma izni ve uygulaması yükleyin.

Herhangi bir sorunuz varsa, bir yorum bırakınEklenti Dosyaları
.apk   [AndroidVNN.com] Road_Warrior_1.1.6.apk (Boyut: 34.32 MB / İndirilme: 17)
Bul
Alıntı
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi