Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2014 YILI TÜRKİYE’NİN İNŞA YILI OLACAK
#1

Google Reklamları


[Resim: 21.01.2012-09.32.12__has.jpg]
HAS Parti İl Divan Kurulu toplantısına katılan Teşkilattan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şeref Malkoç, 2014 yılında Türkiye’nin yeniden inşa edileceği yıl olacağını ifade etti

HAS Parti Kocaeli İl Teşkilatı il divan kurulu toplantısını Leyla Atakan Kültür Merkezi`nde gerçekleştirdi. Katılım yüksek olduğu toplantıda ilçe teşkilatlarının yanı sıra HAS Parti Teşkilattan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şeref Malkoç da hazır bulundu. AKP hükümetini eleştiren Malkoç, “AKP`nin 10 yıllık iktidar sürecinde boşanma oranı oldukça arttı. Rakam 1 milyon 250 binlere ulaştı. AKP sistemin partisi oldu” dedi.

SONU ANAVATAN OLACAK
Malkoç, “AKP ile birlikte 10 yıldır kumar ve şans oyunlarının da Türkiye dünya üçüncüsü oldu. Burada dönen paraların 10 milyar dolar olduğu söyleniyor. Siyaset kaygan zemindir. Başbakanın rahatsızlanması sonucu 15 gün istirahat etmesi biliyorsunuz ki AKP`nin karışmasına sebep oldu. AKP`nin sonu da Anavatan partisinin sonuna benzeyecek” diye konuştu.

ADAY BELİRLEME YILI
Kongre sürecini de değerlendiren Malkoç, “Biliyorsunuz 2011 yılında yeni kurulan bir parti olarak çok kısa bir zaman içinde seçimlere hazırlandık. Olan eksiklerimizi tamamladık. 2012 yılının Eylül ayında tüm kongrelerimizi bitiyoruz. Kasım ayında ise büyük kongremizi yapacağız. 2012 yılı hazırlık yılı ve aday belirleme yılı olacaktır.

2014 YILI ÖNEMLİ
Belediye başkanı, il genel ve belediye meclis üyeleri, muhtarların seçim yılı olacağı için 2014 yılı Türkiye adına önemli bir yıl olacak. Ve cumhurbaşkanını ilk defa halk seçecek. 2015`te yapılacak milletvekili seçimlerinin de 2014`e alınması büyük bir olasılıktır. 2014 Türkiye`nin yeniden inşa edilmesi için çok önemli bir yıl olacak” ifadelerini kullandı
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi